איך ללמד את החתול שלך להקל על עצמו בשירותים?

כן זה אפשרי! ללמד את החתול שלך להקל על עצמו בשירותים בבית יכול לחסוך הרבה זמן וכסף. לא עוד זבל לקנות ולהחליף, לא עוד ריחות רעים… אבל לפני שנגיע לזה, נצטרך להתאזר בסבלנות!

האידיאל הוא ללמד את החתול שלך להקל על עצמו בשירותים מגיל צעיר. אבל אפשר גםלאמן חתול בוגר לתרגול הזה. מצד שני, לעולם אל תכריח חתול בעל כורחו.

נפוצה מאוד בארצות הברית, שיטה זו עדיין מתקשה להתפשט בצרפת. למה ? פשוט כי בדמיון הקולקטיבי, חתול לא מחנך את עצמו. אנחנו נוכיח שאתה טועה!

1. העבר את ארגז החול שלה לשירותים

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לעשותלהרגיל את החתול שלך לזה לעשות את צרכיו בחדר בו נמצאת השירותים. אם יש לכם מספר שירותים בבית, בחרו את זה שיהיה הכי נגיש עבור החתול הקטן ו תמיד להשאיר את הדלת פתוחה והמכסה למעלה כדי שהוא יוכל להגיע לשם כשאתה לא.

הניחו את המלטה שלו ליד הקערה. ככל שהימים חולפים, תרים את זה באמצעות ספרים או שרפרף כדי להביא אותו בהדרגה לאותו גובה כמו האסלה.

2. השתמשו בערכת למידה

מטרת ערכות הלמידה הללו (כ-75 יורו באינטרנט) היא להקל על ההיכרות של החתול עם מושב האסלה. אפשר גם תעשה את זה בעצמך ערכת הלמידה שלו, שימו לב לאנשי עשה זאת בעצמך!

צ'אט שירותים
קרדיטים: Jim/Wikimedia Commons

הערכה מכילה מספר משקפי מגן גודל מגוון. הלוח הגדול יותר מכיל א חור קטן ומותקן בעיקר מעל מושב האסלה שלך. בחור של הלוח הזה יש אשפה כדי לא להפריע לחתול. המטרה כאן היאללמד את החתול לַעֲמוֹד על הקערה מבלי ליפול. אם אתה מבחין שהחיה שלך לא יכולה למצוא באופן טבעי את האיזון שלה, עזור לו על ידי מיקום רגליו בעצמך על הלוח.

ברגע שהחתול רגיל למשקפיים האלה, התקן את גודל המסגרת למטה ואז זה שעדיין למטה עד שאתה עוזב את מושב האסלה שלך. כשהכוסות מתכווצות, כמות הפסולת בחור תפחת עד שאין יותר ונשארת רק האסלה המלאה במים. כל מה שאתה צריך לעשות זה לשטוף!

3. עודדו אותו!

כמו כל חיה שלומדת דברים חדשים, החתול צריך להיות עודד. לאורך כל תקופת הלמידה (שיכולה להימשך מספר חודשים, אנו מזהירים אותך), ברך אותו בחום על כל התקדמות חדשה. בין אם זה ליטופים, פינוקים או קריאות של קולות שובבים, לכו הכל!

אתה תאהב גם:

וידאו: איך לנקות את ארגז החול של החתול שלך?

החתול שלי שם פסולת בכל מקום: 3 עצות למניעת זאת

ללמד את החתול שלך להקל על עצמו בארגז החול: 6 עצות לעקוב

5 טיפים להכנת החתול שלך לשתות

5 טיפים להימנע מטעויות!