איך למנות את המאכל של החתול שלך ללא אבנית?

לא כל בעלי חיות המחמד יכולים להיות ברי מזל מספיק כדי להיות מסוגלים להשאיר מאכלים לשירות עצמי של החתול שלהם. ואכן, אם החתול שלכם לא יצליח להגביל את עצמו, הוא בהכרח יעלה במשקל עד שישנה. ובדיוק כמונו, אתם יודעים שחתול בעל עודף משקל הוא בעל חיים שיהיו לו יותר בעיות בריאותיות, במיוחד כשהוא יתבגר. אז אתה צריך לקצוב אותו, אבל זה לא תמיד קל, כי אתה צריך לדעת את כמות הקיבל שאתה יכול לתת לו בכל ארוחה.

מדוד היטב את כמות האכלה

רצוי כמובן להאכיל את חיית המחמד שלך מספר פעמים ביום התמקדות כמה כמויות קטנות רק עוד אחד או שניים חשובים. אתה יודע את כמות האכלה המדויקת שאתה צריך לתת לו, אבל זה לא קל לקבל תמיד את הכמות המדויקת מבלי שתצטרך להוציא משקל.

וכאשר בעל החיים שלך סובל מעודף משקל או אפילו במצב של השמנת יתר, חשוב לא לחרוג כי בסופו של דבר 1 או 2 גרם יותר חשוב בטווח הארוך.

לא אותה כמות תלוי בסוג הקרוקטים

אתה בהחלט יודע את זה, אתה לא צריך להחליף את המאכל באופן קבוע שאתה הולך לתת לחיית המחמד שלך. אכן, לא כדאי לקפוץ על המבצע הראשון כדי לחסוך מעט כסף. זה פשוט לוקח לשנות טווח או מותג כשהוא עובר מחתלתול למבוגר אז כשהוא הופך למבוגר (או במקרה של בעיה בריאותית).

לא כל המותגים נוצרו שווים, אתה יודע שלמחיר בהכרח יש השפעה על האיכות, פשוט שוחח על זה עם הווטרינר שלך כדי לדעת לאיזה מותג לפנות. אנו ממליצים לך לקחת את הזמן להרהר ואם אפשר לקנות קרוקטים לשפוך צ'אט פרימיום. בנוסף לאפשר לבן לוויה החתולי שלך לקבל פרווה רכה ומבריקה יותר, הוא יוכל לשמור על המשקל האידיאלי שלו.

המרכיבים המשמשים את מותג פרימיום הם באיכות גבוהה יותר ולעיתים ללא דגנים. על ידי אכילה טובה יותר, הוא יאכל פחות. על מנת לספק את צרכי האנרגיה שלו, הוא לא יצטרך לאכול כמו קודם.

השתמש בכוס מדידה

מהר יותר מאשר לקחת קערה ולשקול אותה כל יום על משקל המטבח, אפשר להשתמש בכוס מדידה. כמובן, זה עדיין מומלץ לשימוש ראשון לביצוע שקילה כדי לוודא כמה אתה הולך לתת לו בכל יום.

למשל אם נותנים לו 50 גרם, האם זה צריך להיות מעל או מתחת לקו התיחום?

אל תשכח לעקוב אחר עלייה או ירידה במשקליתכן שתבחין גם שחבילת המאכלים פוחתת הרבה יותר מהר מבעבר.

איך אני שוקל את החתול שלי?

אתה יכול לנסות לשים את החתול שלך על המשקל שלך, אבל זה עלול לא להימשך זמן רב. למרבה המזל, יש פתרון מאוד פשוט שהוא הבא: שקלו את עצמכם תחילה ורשמו את המשקל שלכם. לאחר מכן, חזור אליו בעודך נושא את החתול שלך ורק תצטרך לסכם את השניים ותחסיר את המשקל שלך.

כמה אוכל אני צריך לתת לחתול שלי?

יש להקדיש מספר נושאים למענה על שאלה זו. לְמַעֲשֶׂה, התשובה תתפתח עבור כל חתולכך שאין רק תשובה אחת.

אכן, חתלתול לא יאכל את אותה מנה כמו חתול בוגר או מבוגר. ובואו לא נשכח גם את הבריאות של זה, האם הוא פעיל או יושב. לחתול עם דלקת מפרקים ניוונית יהיה קשה יותר לרוץ ולהתאמן. חתול שיוצא כל היום יזדקק ליותר אנרגיה כדי לעמוד בהוצאה האנרגטית שלו.

הפשוט ביותר הוא אפוא לפנות לווטרינר שלך מי יוכל לייעץ לך בצורה מדויקת.

מה לעשות אם החתול שלך כבר לא אוכל?

אנחנו מדברים לעתים קרובות על חתולים שעולים במשקל, ובכל זאת ההיפך אינו נדיר כפי שניתן היה לחשוב. אבל, כאשר קיים אובדן תיאבון, אין צורך לעכב את התגובה וכמובן שהרפלקס הטוב ביותר שיש הוא ללכת לווטרינר.

להלן הסימנים שצריכים להפתיע אותך:

  • הֲקָאָה
  • שִׁלשׁוּל
  • החתול שלך מריר יותר מדי

אבל תיזהר, אולי אין בעיה ובפשטות, במהלך הטיולים שלו בחוץ, הוא הולך לאכול אצל השכן. אז הכי טוב שאתה יכול לעשות זה לפקוח עליו עין, ואם הוא רגיל לבלות את זמנו בחוץ, שמור אותו בפנים למשך 24 או 48 שעות כדי להשגיח עליו.

האתר Chat Par Example כתב מאמר שלם שיסביר איך להגיב כשהחיתול שלך כבר לא אוכל (נכתב על ידי וטרינר).

העצה שלנו להאכלה נכונה של החתול שלך

לפני שעזבתי אותך, הייתה נחוצה תזכורת קטנה כדי לדעת איך להאכיל נכון את בן לוויה החתולי שלך. לאוכל יש השפעה ישירה על הבריאות שלו, אז אל תעשה כלום.

אז הנה הטיפים שלנו:

  • תן מעט אבל כמה פעמים ביום (אל תשכח לפצל את המנות שלך)
  • האכילו אותו באוכל פרימיום (חטיפים או פטה)
  • שמרו על אותה שקית מאכלים כמה שיותר זמן (אל תחליף כל שבוע כדי לחסוך כמה יורו, זה מפתה אבל לחתול יש בטן שברירית)
  • הוא צריך לאכול רק מזון לחתולים ולא את השאריות שלך (גם אם הוא אוהב את זה)
  • לחתול שלך חייב להיות הרבה מים (זו הסיבה שהמחית היא גם בחירה טובה כדי לאפשר לו לשמור על לחות טובה)

למידע נוסף, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם המאמר היפה מאוד של קונסו גלוב.

למה החתול שלי מעיר אותי בלילה?

9 טעויות לא לעשות עם החתול שלך