איך לשנות את דעתו של מישהו שלא אוהב חתולים?

החתולים שלנו הם בעלי חיים בודדים מאוד ולפעמים נחשבים בטעות כרעים. לכן, זה יכול להיות קשה לחיות עם מישהו שאינו חולק את אותה אהבת חתולים כמוך. אז הנה כמה טיעונים שאמורים לעזור לך להיפטר מתפיסות מוטעות לגבי חתולים.

1/ חתולים אינם אסירי תודה

למרות שהם עשויים להיראות עצמאיים ומתעניינים, לבעלי חיים אלה יש הרבה להציע לנו. במציאות, הם יותר מסתוריים מאשר חסרי תודה. עם זאת, התנהגות מרוחקת זו עלולה לפעמים להזיק להם כאשר האנשים שמולם לא באמת יכולים ליצור איתם קשר. עם זאת, כמו אצל בני אדם, ייתכן שהחתול לא מסתדר עם כולם. לכן חשוב לא להכליל את הגישה שלהם.

לעומת זאת, חלקם יימשכו אפילו יותר לאדם שאינו אוהב חתולים. האם זה לשלוח מסר של שלום? אנחנו לא באמת יכולים לדעת…

חיבוק בחיק החתול
קרדיטים: iStock

2/ הם מעריכים בדידות

אם האדם שאתה מנסה לשכנע לא אוהב אותם כי הוא מוצא אותם "עצמאיים" מדי ולא קרובים מאוד לאנשים, הזכירו לו שאסור לעשות הכללות. כדורי השיער האלה אכן יכולים להיות אמיתיים סירי צווארe ולהיות אפילו יותר חיבה והפגנתי מכלבים מסוימים. עם זאת, בניגוד לכלב, חתול יידע בקלות תשמור על עצמךאבל גם להסתובב כשהוא רוצה.

3/ הם לא מתלטפים

האמירה הזו חסרת משמעות לחלוטין. נכון שהם ידבקו אליך פחות מכמה גזעי כלבים, אבל הרבה חתולים מאוד חברותיים והפגנתיים.

אם אתה עצוב או כועס, החתול ינסה לעתים קרובות להסיח את דעתך, אם על ידי מיאו, חיבוק או נותן לך בעיטות. למרות שמעשיהם דיסקרטיים יותר מאלה של כלבים, הם עדיין נוכחים.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: petrenkod / iStock

4/ הם הורגים את הציפורים

חתולים הם טורפים אמיתיים. עם זאת, כדאי לדעת שאם לחלקם יש אינסטינקט ציד, זה לא המקרה לכולם. כשזה המצב, הטרף שלהם המועדפים הם אז לעתים קרובות הציפורים.

זו הסיבה שחשוב לעורר אותם במידה מספקת כדי שיחוו את הצורך הזה בטריפה כמה שפחות. בנוסף, משחק עם החתול שלו באופן קבוע טוב מאוד למורל שלו, למבנה הגוף שלו, אבל גם לבעלי החיים הקטנים שהוא היה רוצה לצוד. למרות שזה יהיה קשה להגביל אותו לחלוטיןהזמן הזה שבילה עם החיה שלך יכבוש אותו ויבלה אותו מספיק כדי להסיר זמנית את מחשבות הצייד שלו.

מצד שני, תמיד אפשר להתקין פינות לציפורים ברמה גבוהה, במקומות לחלוטין בלתי נגיש לחתולים. אפשר גם להתקין פארק חיצוני מגודר היטב כך שהחתול שלך יוכל ליהנות מהטבע מבלי לסכן חיות אחרות.

5/ הם נושכים ומגרדים

טיעון זה ניתן לרוב על ידי אנשים שלא ממש אוהבים חתולים. במציאות, זה עניין של סבלנות, הקשבה והבנה. זה נכון שחלק מהם התנהגויות יכולות להיות תוקפניות, אפילו מעצבן. עם זאת, על ידי קבלת הטמפרמנט שלהם ו להכיר אותםהמעשים הללו יהיו צפויים יותר ופחות מתסכלים.

זה דורש הרבה סבלנות ליצור מערכת יחסים אמיתית עם חיה. כשאנחנו לוקחים את הזמן הדרוש, אנחנו מבינים שיש צדדים טובים בכל החתולים. אתה רק צריך לתת להם את ההזדמנות להיות מלווים ובביטחון.

צעצוע לחתול
קרדיטים: Edith64 / iStock

לפיכך, ההסברים הללו צריכים לאפשר לאדם סביבך שאינו אוהב חתולים לראות את החיות הללו בצורה שונה. יש להם באמת הרבה דברים להציע, זה עדיין הכרחי לתת להם זמן et חֶסֶד.

תזכורת לסכנות של שוקולד לחתולים

10 תמונות שמוכיחות שחתולים וכלבים יכולים להסתדר!