החתול שלי ישן עליי, זה דבר טוב?

האם החתול שלך בא בקביעות להידבק אליך, אפילו להירדם עליך? סימן זה של חיבה גדולה יכול לגעת בך, אבל לפעמים להטריד אותך גם. כאשר החתול ישן עמוק, אכן קשה להעיר אותו ללא אשמה. עם זאת, האם זה הרגל טוב או רע לתת לזה להיות?

למה החתול שלי ישן עליי?

מספר הסברים אפשריים. אם החתול שלך מנמנם עליך או איתך, זה כבר סומך עליך ומעריך אותך. יתר על כן, זו גם הוכחה לכך שהוא מישוש. כל החתולים אכן אינם מפגינים כמו זה. אם החתול שלך ישן עליך, אז אתה לעולם לא תוכל ספק אהבה יש לו בשבילך!

לשוחח שם
קרדיטים: taniche/iStock

למטרות אבטחה

זו הוכחה לביטחון, אבל גם רצון להיות גבוה, כי חתולים הם מטפסים אמיתיים. אז, על ידי שהם עליך, הם יכולים לראות מה קורה, אבל גם להיות מוגנים בזכותך.

להיות חמים

ניתן להסביר מעשה זה גם בחיפוש תשומת לב. חוץ מזה, אנחנו יודעים שחתולים טובים בזה למצוא את המקומות הנוחים ביותר, אז למה שהמקום הזה לא יהיה אתה? בנוסף, בחורף החום מגיע בעיקר מהרדיאטורים או מכם! לכן, אם הוא בא לישון איתך, זה גם כדי שיהיה חם יותר.

על ידי אהבה

כמו שאמרתי קודם, חתול מתלטף מוכיח באופן קבוע את אהבתו בהפגנתיות. לפיכך, הצורך הזה להיות קרוב אליך יכול להיות מוסבר על ידי ההתקשרות שלו, אבל גם רצון לנוחות.

חתול ישן בידיים
קרדיטים: Chepko/iStock

סוג של דומיננטיות

לחתול יש דרכים שונות לסמן את הטריטוריה שלו. כשהוא בא לשכב עליך, ייתכן שהוא מפקיד פרומונים המופרשים מבלוטות החלב (בגובה הסנטר). לכן, מתיישב עליך, הוא מראה שאתה שייך לו.

מהם היתרונות?

נוכחות של חתול מביאה הרבה נוחות ואנחנו כבר יודעים את היתרונות הרבים שיש חתול בבית. בנוסף להפחתת המתח הפוטנציאלי שלנו, זה עוזר לנו להרגיע ולשחרר את המתחים שלנו. לפיכך, אם דברים לא הולכים כל כך, הקשר שנוצר עם בעל החיים שלך יכול לנחם אותך תוך זמן קצר, במיוחד כשזה מגיע להיצמד אליך.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: cyano66/iStock

מהם החסרונות?

אם אתה ישן במקביל אליו, אזהרה ! ואכן, חתולים הם אקרובטים אמיתיים ולכן שלך יכולים להחליט פתאום להתעורר אליהם לחגוגכשזה בכלל לא היה בתוכניות שלך… הוא יכול גם לעבור להתמקם מחדש כדי לישון טוב יותר, ובכך לשים לסכן את השינה שלך !

יתרה מכך, ייתכן גם שהוא מפקיד את שערו או כמה חתיכות פסולת במיטה שלך ועליך אם הוא לא ניער את כפותיו הקדמיות.

לבסוף, תחשוב על להגן על חיית המחמד שלךנגד הטפילים השונים (פנימיים, חיצוניים) כדי שלא יהיו הפתעות לא נעימות! אכן, פרעושים יכולים בקלות להתפזר ולנחות עליך כאשר החתול שלך מחליט לשכב איתך.

לשוחח שם
קרדיטים: דניס ולחנוביץ'/iStock

אז, אם החתול שלך ישן עליך, נצל הרגע השקט הזה איתו! יתרה מכך, אם הוא דביק מדי, אל תהססו לציין את הכיס שלו או מקום אחר כדי שהכל יעבור ביניכם הכי טוב שאפשר, בלי להתעצבן.

ואת, האם החתול שלך נרדם עליך לעתים קרובות?? אל תהססו לענות לנו בתגובות!

מה השיעור האידיאלי של חלבון במזון לחתולים?