החתול שלך לא מגיב כשאתה קורא לו? בגלל זה

לפעמים זה מכעיס. אתה קורא לחתול שלך לבוא ולתת לך חיבוק או פשוט לבקש ממנו לחזור הביתה, ובכל פעם שזה אותו דבר, הוא עורך אוזן, אפילו לא מתנשא להזיז שערה. הוא בקושי נותן לך מבט (מזלזל, כמובן). מצד שני, כשזה מגיע לאכילה, שם זה לא אותו דבר! להאמין שהוא חי רק איתך כדי להאכיל אותו!

אם החתול שלך אף פעם לא שולט כשאתה מתקשר אליה, עדיף לבדוק שהוא לא חירש לפני שהעלה כל מיני השערות כדי לנסות להסביר את ההתנהגות שלו. כדי לגלות אם החתול שלך חירש, אל תהססו לקרוא את המאמר שלנו בנושא!

אדישות מבוקרת

זה הוכח, חתולים מזהים את קולו של בעליהם. אם החתול שלך מראה אדישות מוחלטת כשאתה מתקשר אליו, זה פשוט בגלל שהוא בוחר לא לציית לך.

אל תאשים אותו, זה לא בגלל שהוא לא אוהב אותךאלא פשוט בגלל החתול הוא מעל הכל חיית בר. כן, החתול מעולם לא באמת מבוית על ידי בני אדם, הוא רק למד לסבול אותנו בחייו. לכן החופש והעצמאות שלו חשובים לו מאוד.

חתולים לא מתקשרים עם צלילים

הסבר נוסף עשוי להיות שהחתול שלך פשוט לא מבין אותך כשאתה מתקשר אליו. למעשה, בטבע, חתולים אינם מתקשרים באמצעות קול, אלא באמצעות מחוות וריחות. לפיכך, המיאו שלהם רק משרת אותם לתקשורת עם בני אדם.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: iStock

רק כשהחתלתולים שלה נמצאים בסכנה, האם תמיאה כדי להזהיר אותם. בְּכָך, אם החתול שלך אינו רואה סכנההוא ימצא את ההתנהגות שלך מוזרה יותר מכל דבר אחר.

איך אני מאמן את החתול שלי להגיע כשאני מתקשר?

אל תתיאש, חתול מחונך. בקושי, אנחנו מעניקים לך את זה, אבל אפשר ללמוד את זה. אם החתול שלך סומך עליך ויש לו אינטרס לציית לך, אז הוא יעשה זאת ברצון.

לדוגמה, נסה לפתות אותו עם פינוקים כשאתה קורא לו לבוא אליך. אם הוא בא, תן לו את הפינוק ושבח אותו. אם הוא לא בא, זרוק את הפינוק על הקרקע והסתלק.

בשלב מסוים, החתול שלך יבוא וירחרח אותו, והוא יבין שרצית לתת לו משהו טוב. זה הכל עללקשר את ההזמנה לתחושה חיובית. עם זאת, היה מוכן להתאמן במשך חודשים לפני שתראה תוצאות. חתול עקשן? ברור שלא…

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

מדוע החתול שלי עוטף את זנבו סביב כפותיו?

10 סימנים שמראים שהחתול שלך אוהב אותך

לדברי מדענים, החתול שלך יכול להרוג אותך

10 דברים שעושים חתולים באמת, אבל ממש לא מאושרים

מה אם עייפות השפם הורסת את הארוחות של החתול שלך?