הטיפים שלנו לאחסון נכון של מאכלי המחמד שלכם!

להחזיק חיית מחמד זה תקציב בפני עצמו, אז אין שאלה של בזבוז מזון! לעתים קרובות, אנו קונים את הקרוקטים בכמויות גדולות. בין אם מדובר בשקיות של 2 ק"ג או 20 ק"ג, השאלה נשארת בעינה: איך לאחסן היטב את הקרוקט מבלי שייפגעו? הנה כמה טיפים לאחסון נכון.

1. זמן אחסון

אם התיק שלך עדיין סגור, פשוט סמוך על תאריך תפוגה מצוין על האריזה. לרוב נשמרים קרוקטים שלא נפתחו מספר חודשים. אבל אם התיק שלך פתוח, רצוי לשמור את הקרוקטים 1 חודש מקסימום לאחר תאריך הפתיחה.

התאריך הזה עבר, לא מומלץ לתת אותם לחיית המחמד שלכם, הם כבר לא יהיו טעימים. בינתיים, נסה לסגור את השקיות היטב כדי למנוע כניסת אוויר ולחות. קנה שקיות קטנות יותר בפעם הבאה!

2. קופסה שבועית

תשתמש ב קופסת מתכת או פלסטיק בכמות השווה לצרכי חיית המחמד שלכם למשך שבוע. כך תצטרכו למלא אותו רק פעם בשבוע תוך מינון נכון. אם יש לך תיק גדול במלאי, שמור אותו הרחק מחום ולחות.

אוכל לכלבים
קרדיטים: iStock

ודא שהתיק הוא הֶרמֵטִי, כי חמצן מפרק את חומרי המזון באוכל. חשב את המנה ואת צרכי חיית המחמד שלך בזהירות כדי להימנע מקניית שקיות של מאכלים גדולים מדי.

3. שקיות מזון מיוחדות

גשו לחנות החיות הקרובה ובקשו א שקית לאחסון מאכלים. שקיות אלו עוצבו במיוחד לאחסון אוכל. מעשית, אפשר לאחסן עד 25 ק"ג של קרוקטים לפי הפורמט. בנוסף מושלם שימורהמחירים סבירים מאוד ובהישג יד של כולם.

4. ארגזים מתגלגלים

קופסאות גלגלים קלות להזזה, במיוחד אם שמים בהן שקית של 20 ק"ג של אוכל! הם אטום וקל למצוא בחנויות לחיות מחמד. מאוד קל לנקות, הם קיימים בכל הצורות והצבעים כדי להתאים לטעמכם. החיסרון היחיד: המחיר שלהם. אבל כשאתה אוהב, אתה לא נחשב!

אתה תאהב גם:

4 טיפים שיעזרו לכם לבחור את המאכל הטוב ביותר עבור הכלב שלכם

סרטון: צור מתקן לחטיפים מקרטון תוך זמן קצר

מהו המזון הטוב ביותר עבור החתול שלי: קופסאות או קרוקטים?

למה החתול שלי אוכל את ארגז החול שלו?

5 טיפים להרגיע אותו