היתרונות של להחזיק חתול בבית!

להחזיק חתול פירושו לא רק שיש בעל חיים, זה גם ליהנות מחברה, ישות שהיא חלק מהמשפחה שלך. אז כמובן שאתה צריך להאכיל אותו ולשנות לו המלטה, אבל זה כלום לעומת האהבה והנוכחות המנחמת שהוא מביא לך.

1. לחץ הדם יורד בחדות

חתול לצידך עוזר להפחית את המתח, להיות יותר בהרמוניה עם עצמך. מחקר של אוניברסיטת המדינה הרצינית מאוד של ניו יורק אף קובע שליטוף חתול עוזר להוריד את המתח עוֹרְקִי. בתור בעל חתול, גם לך יש פחות סיכון ללקות בהתקף לב או שבץ מוחי.

2. להחזיק חתול: לקראת איזון נפשי טוב יותר?

החתול הוא בן לוויה מדהים שמייצב את הבריאות הנפשית שלך. הליטופים והנוכחות שלו עוזרים לך להשתפר ולעשות להתמקד טוב יותר בחיי היומיום שלך. בקיצור, זה עוזר לך להישאר חיובי!

3. סוג של יציבות רגשית

נוכחות של חתול בבית עוזרת להרגיש טוב יותר עם עצמך, במיוחד לרווקים. אכן, החתול הוא א נוכחות מרגיעה במיוחד.

חתול חביב
קרדיטים: iStock

4. להפחית מתח

ללטף חתול, לשמוע את הגרגר שלו, להרגיש את נוכחותו לא רחוק ממך, אלו התכונות החיוביות שמצדיקות את העובדה שיש חתול יכול להפחית את הלחץ של האדם. חלקם אפילו הקימו את טיפול בגרגר טיפול בגרגר שבאמת מועיל מאוד למי שמתמכר אליו.

5. לחיות טוב יותר בטווח הארוך

באופן קונקרטי, חתולים יכולים לחיות 20 שנה או יותר. זו הסיבה שהתכונות שהן שלהם היו חלק מחיי היום-יום שלנו במשך כל השנים הללו. הלחץ יורד, גם המתח, הרגשות מתייצבים, הילדים מאושרים… כל הגורמים הללו תורמים לשפר את תנאי החיים שלנו.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

ללטף את החתול שלך: 4 סיבות לעשות זאת לעתים קרובות יותר

10 טיעונים חסרי טעות לשכנע את בן/בת הזוג או את ההורים שלך לאמץ חתול

5 סיבות לאמץ חתול כשיש לך ילד

5 טיפים להרגיע אותו

האם הם באמת אוהבים שמלטפים להם את הבטן?