הנה איך לעשות עץ חתול באמצעות ענף פשוט

כבעלים של חתולים, חיוני שתוכל לספק לחבר הפרוותי שלך עץ לחתול. ואכן, אביזר זה אינו באמת אחד, הוא אפילו חיוני למדי לרווחת החתול שלך. ואם יש לו גישה לחוץ או לא! הסיבה לחשיבות כזו? זה לא רק מאפשר לו למצוא מפלט בגובה כדי להתבונן בבאים והולכים בטריטוריה שלו אלא שזו גם דרך מצוינת עבורו ליהנות, לגרד את ציפורניו ולישון בביטחון מוחלט. ואם אתה עשה זאת בעצמך, הכנת עץ חתול מענף פשוט הוא משחק ילדים. רעיון פרקטי, חסכוני ואקולוגי!

1. בחרו ענף יציב

כדי להתחיל, לך על א הליכה קצרה ביער (או בתחתית הגינה שלך) כדי לשטוף את הענף האידיאלי. האחרון חייב להיות חזק, ארוך מספיק, ורצוי, בתוך צורת מזלג.

אבל היזהר, לא לחתוך אותו ישירות על העץ, רק להרים את אלה שכבר נפלו!

2. חברו סוגר

אחרי שהבאת את הסניף החזק שלך הביתה, הדבר הראשון לעשות הוא לעשות תנקה את זה, או לפחות בדקו שהחתול שלכם לא מסתכן בפגיעה בטיפוס עליו. כדי לעשות זאת, המתן לייבוש ולאחר מכן הסר את הקליפה. ואז לתקן את זה על תמיכה מוצקה בֵּמְאוּנָך.

שימו לב שהתמיכה חייבת להיות רחב וכבד במיוחד על מנת להצליח לתמוך במשקל הענף, האביזרים והחתול. אכן, עץ החתול לא צריך לשבור את הדמות עם החתול שלך! אם אתה לא בטוח בעצמך, אל תהסס לעשות זאת לתקן את זה לקיר אם זה אפשרי.

3. הוסף את האביזרים

על מנת לאפשר לכדור השיער שלך לעשות את שלו עץ חתול ידידותי לסביבה מקום קסום, אל תהססו להוסיף גם פלטפורמות מיטה אחת או יותר. זה יכול להיות לוחות עץ מכוסים בחומר רך מאוד למשל.

ואז לעטוף קצת את בסיס הענף חוט בסיסל על מנת ליצור א גריפואר עבור החתול שלך. לאחר מכן הוסף את צעצועים תלוייםו עַרסָל או כל אלמנט אחר שיכול לרצות את החתול שלך.

זהו זה !

צריכים השראה? הנה כמה דוגמאות ליצירות תוצרת בית :

אתה תאהב גם:

איך להכין עץ חתול עם סולם ב-7 שלבים פשוטים

10 רעיונות לעץ חתולים, יעיל ומקורי!

איך בוחרים את עץ החתול הנכון?

אימוץ חתלתול יכול לגרום למערכת היחסים שלכם להימשך זמן רב יותר

למה החתול הבכיר שלי מיילל בלילה?