התמקד ב-5 שיטות עדינות לטיפול בבעלי חיים

באשר לבני אדם, ישנן תרופות אלטרנטיביות לטיפול או להקלה על בעלי חיים. למרות שהם מתפתחים יותר ויותר, רובם עדיין לא ידועים. שיטות אלו תומכות בהליך וטרינרי, או מאפשרות להביא נוחות ורווחה לבעלי החיים. להלן 5 מתרגלים אלו המבוססים על הקשבה לגוף.

1. נטורופתיה

נטורופתיה היא מתמקד בהרמוניה בין הגוף לטבע ומקדם אורח חיים בריא. הנטורופת לבעלי חיים מונע מחלות שונות ומסייע בשמירה על חיוניות ובריאות בעלי חיים על ידי רישום אורח חיים בריא ומאוזן יותר. זה יכול להיות שינוי בתזונה, צום, עיסויים, טיפולים בצמחי מרפא…

הרעיון כאן הוא להיות מסוגלים לחמש את החיות באופן טבעי מול בעיות בריאותיות שונות, כדי שלא יתקלו בהן או לא יתקלו בהן.

2. סופרולוגיה

סופרולוגיה מתמקדת יותר בשיטות לפיתוח התודעה. זה עוזר להרגיע הפרעות התנהגות שונות אצל בעלי חיים ו כדי לאזן את התפיסות, הרגשות, או אפילו האנרגיה שלהם.

סופרולוגיה יכולה להוות השלמה לקידום ריפוי, אבל היא גם יכולה לעזור לבעלי חיים להתמודד עם הפרעות שונות כמו מתח, חרדה, חשש, פחד… הוא שואב השראה מהטבע ומהכוחות הקיימים בסביבה שלנו..

3. מגנטיות

מגנטיות יעילה לעתים קרובות על בעלי חיים, כשהאחרונים קולטים יותר מבני אדם. תרגול זה מורכב מ להמריץ מחדש את החיות ולחזק את המערכת החיסונית שלהם.

אוסטאופת לבעלי חיים
קרדיטים: Rasulovs/iStock

מַגנֶטִיוּת יכול לרפא בעיות עור, כגון אקזמה, גירוד, פצעונים, יבלות… אבל זה יכול לפעול גם על פצעים קטנים שונים, אלרגיות, מערכת הנשימה, מזון או אפילו הפרעות מעיים. בנוסף, זה יכול לעזור להקל על מתח, חרדה או עצבנות אצל בעלי חיים.

4. הביהביוריסט

הביהביוריסט אינו מטפל, למהדרין, בפצעים או בטראומה. זה למעשה עוזר לבעלים וחיית המחמד להבין אחד את השני. זה סוג של מתווך במערכת היחסים שלהם. מומחה זה חייב להיות מסוגל להבין התנהגות של בעלי חיים ולהסביר אותה על מנת לסייע לתקשורת בין בני אדם ובעלי חיים ולשפר את מערכת היחסים ביניהם.

ההתנהגות של בעלי חיים היא במיוחד מתבקש כאשר לבעל החיים יש בעיות התנהגות (אגרסיביות, נביחות בלתי פוסקות, פחד לצאת…). לאחר מכן עליו להתבונן בו כדי לנתח את התנהגותו ולהבין את מקור הבעיה. לאחר שעבודה זו תבוצע, הוא יכול לייעץ לבעלים מה לעשות כדי לתקן אותה.

5. ארומתרפיה

ארומתרפיה היא א שיטת ריפוי צמחיםאשר משתמש ספציפית שמנים חיוניים. שיטה זו משמשת בבעלי חיים במטרה למנוע או להקל על הפרעות מסוימות.

עם זאת, היזהר, השימוש בשמנים אתריים בכדורי השיער שלנו לא צריך להיעשות סתם כך. לכן יש צורך לעקוב אחר המינון וההמלצות שניתנו למכתב.

6 סיבות טובות לאמץ חתול זקן

מה המשמעות של תנועות הזנב שלהם?