זו הסיבה שאסור לעולם להאכיל את החיות שלך בבשר נא

האם אתה נותן לפעמים בשר נא לכלב או לחתול שלך? גם אם אתם חושבים שהאכלת חיית המחמד שלכם בדרך זו קרובה ככל האפשר לתזונה הטבעית שלהם, שימו לב שזה למעשה מסוכן מאוד עבורם. אולי אפילו תהרוג אותו. הסברים.

חיידקים וטפילים באות

הכלב והחתול שניהם טורפים אשר, בטבע, ניזון אך ורק מטרף טרי. לפיכך, נראה כי מתן בשר נא לכדור השיער שלו מובן מאליו. אכן, זה מאפשר להתקרב לתזונה הטבעית שלך, שזה בהכרח טוב לבריאותו וטוב יותר לעיכול שלו. במיוחד שאנחנו לא יודעים בדיוק מה הם המרכיבים המרכיבים את הקרוקטים והפאטה!

למעשה, כשאתה מאכיל את חיית המחמד שלך בבשר איברים או אפילו דגים נאים, אתה לוקח את הסיכון לזהם אותו עם חיידקים וגורם זיהומים חיידקיים באורגניזם שלו. ואכן, לפי א מחקר אחרוןרוב הבשר הנא מכיל חיידקים מסוכנים. הוא כולל את החיידק המפורסם Escherichia coli, זנים מסוימים של ליסטריה וסלמונלוזיס. לפיכך, התוצאה היא סופית.

"כלבים וחתולים שאוכלים את המזון הזה קולטים חיידקי-על עמידים לאנטיביוטיקה בתדירות גבוהה יותר מאשר חיות מחמד שאוכלות תזונה מסורתית. אז זה לא רק מאיים על בריאותם אלא גם מכביד על רווחתה של החברה כולה" הסביר פול AM Overgaauw, אחד ממחברי המחקר.

חתול אוכל דגים
קרדיטים: Rsape/Pixabay

בנוסף, בשר נא מכיל לעתים קרובות טפיליםבמיוחד תולעים הנוחתות ישירות במערכת העיכול של הכלב או החתול ואשר לאחר מכן יכולות לנסוע לריאות או אפילו ללב ולגרום למותם.

מה אם אני רוצה לתת בשר לחיית המחמד שלי?

הבשר צריך לייצג 75% מהמזון של הכלב והחתול. לפיכך, זה בהחלט הכרחי לתת את זה כל יום לבעל החיים שלך. אם אתה לא חובב מזון תעשייתי, עדיין יש לך פתרון: לבשל בשר או דגים לפני מתן אותו לחברך.

אכן, הקפאה בקור אינה יעילה בחיסול חיידקים וטפילים. רק חום עובד. אז רק אחרי כמה דקות של בישול, הבלתי רצויים נהרגים וחיית המחמד שלך יכולה לאכול ללא סכנה. והבשר ניתן לעיכול באותה מידה לאחר בישול!

אתה תאהב גם:

מהי התזונה הטובה ביותר עבור הכלב שלך?

מהו המזון הטוב ביותר עבור החתול שלי: קופסאות או קרוקטים?

להאכיל את הכלב שלך: 15 טעויות שאתה צריך להימנע לחלוטין

האם כלבים וחתולים באמת יכולים לחזות מוות?

3 כתובות לאימוץ כלב או חתול ליד פריז