חסוך כסף עם מערכת מנויים זו!

אם אתה הבעלים הגאה של חיית מחמד, אתה חייב לדעת כמה אחריות היא לוקחת. בעל חיים אכן זקוק להרבה תשומת לב וטיפול, מה שכרוך בהכרח בעלות מסוימת, במיוחד כשמדובר באוכל. ואכן, הבטחת תזונה בריאה ומגוונת לכדור השיער שלך מייצגת סכום מסוים, אשר מתפרש כך על פני מספר שנים. לכן זה נורמלי לחלוטין לחפש באופן אקטיבי חלופות שיודעות לשלב איכות ויתרון פיננסי. זה בדיוק המקרה עם Ultra Premium Direct, שמציעה מערכת מנויי קיבול שתשמח אותך כמו חברך בעל הארבע רגליים.

איכות לבעלי החיים שלך

כשם שכולנו דואגים לבריאותנו בניסיון לצרוך מוצרים בריאים ומוסריים, חשוב לתת אותה תשומת לב לחיית המחמד שלו. זה בדיוק העדיפות שלאולטרה פרימיום ישירהמציעה מאכלי אוכל ללא דגנים, או בעלי תכולת דגנים נמוכה, על מנת להציע להם תזונה קרובה ככל האפשר לתזונה הטבעית שלהם.

אבל זה לא הכל: Ultra Premium Direct מחויבת לרווחת בעלי חיים, למשל על ידי הצעת 80,000 ארוחות ל מקלטים בשנת 2021. פעולה שיושמה מאז הקמתה ב-2014, שמטרתה לאפשר לבעלי חיים נטושים עדיין להיות מסוגלים ליהנות מאוכל איכותי. אנחנו מוצאים גם אמיתי מחויבות למען החיה עם תווית 1% לבעלי חיים. המשמעות היא שהחברה תורמת לעמותות להגנת בעלי חיים 1% מהמחזור מוצרים מסומנים. כל כך הרבה סיבות טובות לפנות למותג הזה, שמועיל לחברה כמו שהוא מועיל לבעלי החיים שלך.

פרסומות מידע
קרדיטים: Ultra Premium

מנוי לקרוקטים?

אולי כבר עברת את אבן הדרך של המנוי למוצרים יומיומיים רבים, אבל אנחנו חייבים להודות שאנחנו שומעים עליו מעט מאוד כשמדובר במזון לחיות מחמד. אולם זה א מערכת מאוד משתלמת, בשל כמה סיבות. ואכן, המנוי יאפשר לך לקבל אוטומטית כוסית אתה צריך, כך שלא תצטרך לחשוב על זה כשאתה הולך לקניות. כך, לאחר שתמלא את כל המידע הדרוש כדי לקבוע את התזונה הטובה ביותר עבור חיית המחמד שלך, תוכל להחליט איזו תדירות ברצונך לקבל קרוקט או פטה. הודות למערכת זו, גם אתה תוכל להפיק תועלת 10% הנחה על כל משלוח שלך. יתרון גדול, המשולב עם העובדה שתשלמו בערך זול ב-40% מטווח שווה ערךכי האוכל שמציעה אולטרה פרימיום דיירקט מגיע ישירות מהמפעל, ולכן אין מתווך ללקוח.

לבסוף, וזהו אחד היתרונות הגדולים של מערכת המנויים שמציעה Ultra Premium Direct, יש לכם את האפשרות לשנות את המנוי שלך בכל עת, הודות למרחב אישי אשר מוצע לך ישירות באתר. אפשר גם, בנוסף למנוי, להיכנס לאינטרנט הזמנות חד פעמיותבהתאם לצרכים שלך, או סתם אם אתה רוצה לנסות דברים חדשים.

למה חתולים ישנים כל כך הרבה כל יום?

איך ללמוד ללכת עם החתול שלך ברצועה: 7 שלבים לביצוע