חתולים מפגינים כמו כלבים!

אנו מדמיינים שבעלי חיים מסוימים מפגינים יותר מאחרים. ואכן, לעתים קרובות יש לנו דמות של הכלב הנאמן מאוד שמחכה בקוצר רוח עד שהאדון שלו ישוב. אולם לא מדובר בהתנהגות שהיא בלעדית להם! ואכן, גם חתולים יכולים לשמוח מאוד למצוא אדם. הנה כמה דוגמאות שמוכיחות שחתולים מופגנים בדיוק כמו כלבים!

חתולים אקספרסיביים כמו כלבים?

בין אם לאחר יום עבודה או לאחר חודשים ארוכים של היעדרות, קורה שחלק מהחתולים להראות את השמחה שלהם כאשר המפגש מגיע. למרות שהם נחשבים עצמאיים ולעיתים מנותקים, חלקם יכולים להוכיח אפוא את ההיפך. הם גם יודעים להראות את הרגשות שלהם כשהם מוצאים אדם שהם אוהבים.

בניגוד לכלבים, חתולים אקספרסיביים יתקשרו איתם בעיקר מיאו ובצורה פחות קדחתנית. בעלי אופי עדין יותר, הם לא יתפתלו לכל הכיוונים. עם זאת, הם בהחלט יוכלו לעשות זאת 100 צעדים בזמן שהם מחכים למצוא את בן לוויה שלהם. בנוסף, לעתים קרובות דברנים, חתולים לא יהססו למיאו על מנת להוכיח את חוסר הסבלנות שלהם ובעיקר להוכיח שהם מבינים את המצב!

חתול חביב
קרדיטים: iStock

היזהר, חלק מהחתולים עדיין יישארו בשמורה ויהיה דיסקרטי יותר. במציאות, הכל עניין של טֶמפֶּרָמֶנטלמרות שזה לא מונע מהם לחוות הרבה שמחה ברגעים אלו.

הדוגמה של פין

פין הוא ראדול חביב לחלוטין. מחכים לבואו של אדונו, נוכל לראות אותו מיאו וחכה בקוצר רוח מול הדלת. אין ספק: הוא מרגיש שהמפגש קרוב!

כשניק, חייל שנעדר כמה חודשים, נכנס לחדר, זו סוף סוף הקלה עבור החתול. קבלת הפנים החגיגית הזו מדגים בבירור עניין וחיבה מה יכול להיות לחתולים כלפינו? למרות שזה לא כלב, הוא לא מהסס לקפוץ לזרועותיה כדי לקבל את חיבוקה.

עוד הפגנות נוגעות ללב

הסצנה הנוגעת ללב זו לא היחידה שקיימת! לכן לחתולים יש דרך משלהם להוכיח את ההתקשרות שלהם. כשהכלבים יותר אקסטרווגנטיים, הם דיסקרטיים יותר, אבל עדיין מצליחים לעשות זאת לשלוח מסר חזק. אז, אם עדיין היו לך ספקות לגבי האהבה שיכולה להיות לחתולים כלפינו, עכשיו אין יותר שאלות לשאול. אנו מאפשרים לך להעריץ את אלה שונים מפגשים מקסימים ביותר אחד את השני!

ואתה, הוא החתול שלך כהפגנתי מאשר פין או יותר נכון שמורה? אל תהססו לענות לנו בתגובות!

היתרון של אוכל ללא דגנים

האם כל הטיולים עם החתול שלך מועילים?