כדי להראות לחתול שלך שאתה אוהב אותו, תמצמץ!

אולי כבר שמתם לב שהחתול שלכם נוטה לבהות בך בעודו פוזל בעדינות את עיניו… בניגוד למה שאתם עשויים לחשוב, הוא לא נרדם. במציאות, הוא מנסה לגרום לך להבין שהוא אוהב אותך. והדבר הכי מטורף זה שאתה יכול לענות לו!

מצמוץ הוא סימן של חיבה כלפיו

כשהחתול שלך נמצא לְהַרְגִיעַ והוא יושב או שוכב לידך, יש לו הרגל להתבונן בך ממצמץ בעדינות ? לא, הוא לא מנמנם אבל לתקשר איתך.

אפשר לחשוב שהדרך הזו למצמץ בעיניו כשהוא מנמנם היא דרך בשבילו לפקוח עין עליך. למעשה, זה בדיוק ההפך! במחווה הזו הוא מנסה לגרום לך להבין את זההוא סומך עליך ובואו נגיד את זה בבוטות, שהוא אוהב אותך.

אכן, חברינו החתוליים בדרך כלל להימנע ממגע עין כאשר הם מפחדים או מרגישים מאוימים. מצד שני, כשהם אגרסיביים, הם מסתכלים ליריבם ישר בעיניים. באופן דומה, הסתכלות ישר בפניהם נתפסת כאיום. המצמוץ האיטי של העיניים מאפשר להם אפוא זאתליצור קשר עין בצורה מאוד דיסקרטית ועדינה.

חתול שוכב
קרדיטים: iStock

כמו כן, על ידי עצימת עיניים, החתול שלך מראה לך שהם לא רואים בך איום. אכן, על ידי הצבת עצמו ב-a עמדה פגיעההוא מפגין סימן גדול של ביטחון עצמי.

איך לענות לו?

כדי לגרום לחתול שלך להבין שגם לך יש הרבה חיבה אליו, אל תהססו למצמץ בעדינות תוך כדי התבוננות בו. כך גם אם אתה פוגש חתול שאתה לא מכיר. אכן, זה אמצעי תקשורת אינו מוגבל לבני אדם. חתולים גם משתמשים בזה בינם לבין עצמם לברך אחד את השני ולתקשר את כוונותיהם השלוות.

עם זאת, שימו לב לעולם אל תסתכל לו ישר בעיניים. כאשר אתה עוצם בעדינות את עיניך ופותח אותן שוב, להביט מעט הצידה להסתכל על זה מהצד ולא מלפנים.

אתה תאהב גם:

למה החתול שלי אוהב להראות לי את הישבן שלו?

האם חתולים באמת אוהבים אותנו פחות מכלבים?

10 דברים שעושים חתולים באמת, אבל ממש לא מאושרים

5 דברים שאתה בהחלט צריך לדעת על החתול כפוף האוזניים הזה

למה חתולים לא אוהבים מים?