כיצד לבחור את עץ החתול שלך

כאשר אתם מאמצים חתול, חיוני לקנות לו עץ לחתול. אכן, זה יאפשר לו גם לנוח, אבל גם להתאמן ולהנות. לפיכך, החתול שלך משתמש במפרקים שלו ככל האפשר תוך חיסול קלוריות! בנוסף, רוב עצי החתול מצוידים בחבלים כדי שהאחרונים יוכלו להתגרד תוך כדי כיף. הרהיטים שלך יישמרו. עם זאת, מכיוון שיש כל כך הרבה סגנונות של עצי חתול, בואו נעבור על כל השאלות הנכונות לשאול את עצמכם לפני ביצוע הרכישה.

1. למה לקנות עץ חתול?

כפי שהזכרנו במעורפל בהקדמה, לקנות עץ חתול הוא שלב חובה כשאתה מאמצ חתול. לאחר מכן יהיו לו מספר פונקציות. בהתחלה הוא יאפשר לחתול להתיישב, והוא אוהב את זה! ואכן, זה באינסטינקט ההישרדותי שלהם לאהוב להיות גבוה כדי להיות מסוגל לצפות בטרף או פשוט להתבונן במתרחש מרחוק. הם גם אוהבים להתבונן בכל מה שקורה בחוץ ולהרגיש בטוחים.

לאחר מכן, עץ החתול יאפשר לחתול שלך לנוח, אבל גם לשחק. הוא יוכל לקפוץ על הפלטפורמות השונות תוך כדי תלייה על חלקי החבל. כך הוא יקבל את הטפרים שלו וזה הכרחי עבורו.

2. באיזה מידה לבחור?

בהתאם למספר החתולים שיש לכם, תרכשו עץ משמעותי פחות או יותר, כך שכל אחד מהם יוכל למצוא מקום.

אם יש לך גור חתולים, מגדל קטן יספיק בהתחלה. עם זאת, אתה יכול לשדרג ישירות למבנה גדול יותר גם אם יהיו לו רגליים קצרות מדי לטפס בהתחלה.

אם יש לך חתול בוגר ושובב, בחרו בעץ עם מספר פלטפורמות כדי שיוכל לשחק ולשחרר קיטור תוך כדי פעילות גופנית ובכך להימנע מעודף משקל. בשבילו זה יהיה מגרש משחקים אמיתי! אתה יכול גם לתלות כמה צעצועים כדי להזמין אותו לשחק.

מצד שני, אם יש לך א צ'אט בכיר פחות דינמי שאוהב שלווה, עץ חתול בגובה, אבל לא רחב במיוחד יספיק.

בכל מקרה, הקפידו תמיד על המשקל המרבי שנתמך על ידי עץ החתול!

עץ חתול
© Cdiscount

3. סגנונות וחומרים שונים

לעמודי הגירוד יש לבחור סיסל טבעי וסמיך. ישנם גם עצי חתול יקינתון מים שהם גם איכותיים וגם מושלמים לגירוד.

אתה יכול גם לבחור עץ חתול לפי עץ מלא. זה מאוד יציב, טבעי ומעל הכל מאוד אסתטי בסלון. זה ייעלם כמעט מבלי לשים לב! מצד שני, למעטים יש מקומות נעימים, אז אל תהססו להוסיף כמה כריות או משבצות. אם אתם נוטים לעץ מסוג זה, בדקו שהעץ הוא בעל אישור PEFC או FSC (לניהול יער בר קיימא) ושאין בו פורמלדהיד, שהוא חומר מזיק לדרכי הנשימה.

100 רעיונות מקוריים עבור חיית המחמד שלך

למה החתול שלי מעיר אותי בלילה?