כיצד להאכיל נכון את החתול שלך: 7 טיפים לביצוע

ארוחת החתול היא רגע חשוב לרווחתו ובריאותו של בעל החיים. זה לא צריך להינתן בכל מקרה ועליו לציית לכללים נוקשים.

1. קרוקטים בשירות עצמי

כן, טוב, בכל מקרה לא יותר מדי! החתול הוא חיה ש אוהב לנשנש לאורך היום ולילה ומי יודע לווסת עצמית. הוא רעב, הוא אוכל. זה כזה פשוט. לכן מומלץ להשאיר מזון זמין תמיד.

ארוחות בודדות וקבועות (למשל בוקר וערב) יכולות להפוך לא מקור הלחץ לחתול ואפילו לקדם עלייה במשקל. הוא יטה למלא את עצמו ולהצטייד, בידיעה שהארוחה הבאה לא תהיה מיידית. אכן, לחתול יש הרגל לעשות 10 עד 16 ארוחות ביום עם רק כמה אבנים בכל פעם. אין צורך לצאת נגד הטבע!

עצה : אל תאכיל את החתול שלך ברגע שאתה מתעורר. אתה מסתכן לתת לו את ההרגל הרע להוציא אותך מהמיטה כשמסייה רעב…

2. קערה ממוקמת היטב

מיקום הקערה של החתול הוא מרכיב חשוב ביותר לרווחתו. זה ברור ש אין להציב את הקערה באותו חדר כמו ארגז החול שלה. האם תרצה אם השירותים שלך היו במטבח שלך?

האידיאל הוא להגדיר את מקום הארוחה שלך ב מקום שקט, נקי ומוגבה. ואל תשכח נקו את הקערות באופן קבועכי חוש הריח של החתול חד במיוחד.

חתול אוכל קערה
קרדיטים: iStock

3. הימנעו משאריות שולחן וממתקים

בעלי חיים אינם זבל שולחן. כמו כלבים, גם חתולים רגישים במיוחד לריחות שמפיצות הצלחות שלנו. אבל לא להיכנע ! אם לכל אחד יש את האוכל שלו, יש סיבה.

אם החתול שלך יעשה הרגל לאכול כמוך, הוא מסתכן בהשמנה, בבעיות עיכול, לבלות זמן במתחננים לאוכל או אפילו לא רוצה לגעת בקערה שלו יותר. בנוסף, מזונות מסוימים עלולים להיות מסוכנים במיוחד לבריאותכם.

4. אין שינויי כוח פתאומיים

אם החתול שלך רגיל לאכול רק מאכלים ופתאום אתה מחליט לתת לו מחית או לשנות את מותג המאכלים, בחר מעבר חלק. אז לשבוע, לשלב בהדרגה את המזון החדש בקערה שלו. אכן, שינוי פתאומי מדי בתזונה יכול להשפיע על מערכת העיכול של החתול ועל התנהגותו.

האידיאל הוא להעדיף א דיאטה המבוססת על מאכל יבש ומזון רטוב (קופסאות, מחית). למעשה, החתול מקבל לחות בעיקר דרך המזון שלו, ומכאן החשיבות להציע לו מזון לח בכל יום.

חתול אוכל קערת אוכל
קרדיטים: iStock

5. אל תשאירו אוכל בחוץ יותר מדי זמן

חתולים חשים בשינוי הקל ביותר במזון שלהם. אם המחית נשארה יותר מ-3 שעות במגע עם האוויר, הם בוודאי לא ירצו לגעת בו. אכן, זה לא משמח אף אחד לאכול מאכל מעופש… אז זכרו לנקות את השאריות באופן קבוע.

6. מגישים חם

יש להגיש את המחית פושרת, אחרת החתול לא ירצה לגעת בה. אם אוכל יוצא מהמקרר או מהמיקרוגל, לכן רצוילחכות שיחזור לטמפרטורה רגילה.

7. בחרו קרוקטים ללא דגנים

כוסות ללא דגנים מכילות יותר חלבון ולכן קרובים יותר לצרכים התזונתיים הטבעיים של החתול. אכן, חברינו החתוליים הם טורפים טהורים והם דורשים תזונה דומה ככל האפשר למה שהם עשויים למצוא בטבע.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

חתול: 5 סיבות לעבור לאוכל אורגני

הפירות והירקות שאתה יכול לתת לחתול שלך

זו הסיבה שאסור לעולם להאכיל את החיות שלך בבשר נא

למה חתולים לא אוהבים מים?

10 גזעי החתולים המובילים שמסתדרים היטב עם כלבים