ללמד את החתול שלך להקל על עצמו בארגז החול: 6 עצות לעקוב

תענוג לקבל את פני החתלתול בבית. המקביל הפחות כיפי הוא הצורך ללמד אותו לעשות את העסק שלו בארגז החול. אכן, אין בזה שום דבר טבעי. עם זאת, אל דאגה, רוב החתולים מבינים מיד מה הם צריכים לעשות! אבל כדי לעזור לכדור הפרווה שלך להתרגל ל"שירותים" החדשים שלו מהר יותר, עדיף לדעת איך להתקין את ארגז החול שלו בצורה הטובה ביותר.

1. כבדו את פרטיותם

החתול צריך פרטיות כדי לעשות את עסקיו. אז, הנח את ארגז החול בתוך א מקום שקט והוסרה, שלמרות זאת נשאר קל לגישה. ושימו לב אל תציב אותו מול קיר, החתול שלך עלול להרגיש בפינה במקרה של איום. עם זאת, הוא צריך להרגיש בטוח כשהוא עושה את העסק שלו. לכן חייבת להיות לו אפשרות לברוח בכל עת.

2. הרחק את ארגז החול שלו מהקערות שלו

לא לערבב הכל! גם אם קל לך יותר להניח את ארגז החול ליד הקערה, החתול שלך לא יעריך את הצורך לאכול ולהקל על עצמו באותו מקום. ואנחנו מבינים את זה! הנח את ארגז החול במקום אחר מאשר ליד הקערה שלה.

3. ארגזי חול מרובים למספר חתולים

אם יש לך כמה חתולים, יש צורך להשיג כמה ארגזים. למעשה, חתולים הם חיות טריטוריאליות מאוד שלא אוהבים לחלוק את המלטה שלהם. הם אוהבים למצוא את הריח שלהם כשהם הולכים לארגז החול, זה גורם להם להרגיש בטוחים.

חול חתולים
קרדיטים: iStock

4. נקה את הפח שלו פעמיים בשבוע

בדוק את ניקיון ארגז החול. החתול הוא א חיה נקייה. הוא יסכים להשתמש בפח שלו בתנאי שגם אתה תעשה את חלקך. לפיכך, יש צורך לנקות ביסודיות את ארגז החול של החתול שלך לפחות פעמיים בשבוע. תצטרך גם להסיר צולים כמו גם אזורי פסולת גושים מדי יום באמצעות חפירה קטנה!

5. השתמש באקונומיקה

לְהַפְקִיד כמה טיפות אקונומיקה בתחתית ארגז החול של החתול שלך, זה אמור לעודד אותה לעשות את העסק שלה שם. אכן, הריח של אקונומיקה מוערך במיוחד על ידי חתולים מכיוון שהוא דומה לזה של שתן!

6. הגיבו מהר

אם אתה תופס את החתול שלך משתין או מגרד את האדמה מתוך ארגז החול שלה, הנח אותו מיד בפנים. אם זה מאוחר מדי, אתה יכול להשרות פיסת נייר בשתן שלו ולהניח אותה בארגז החול.

בעוד כמה ימים, החתלתול שלך יטמיע את הכללים והנימוסים הטובים.

אתה תאהב גם:

חתול: איזו המלטה לבחור?

5 סיבות מדוע החתול שלך לא משתמש יותר בארגז החול שלו

6 סיבות מדוע החתול שלך אוכל את ארגז החול שלו

מה אם עייפות השפם הורסת את הארוחות של החתול שלך?

50 השמות היפניים הטובים ביותר לכלבים וחתולים