למה החתול שלי ישן איתי?

החתול ידוע כחיה עצמאית ומתבודדת במיוחד. עם זאת, ברגע שאתה הולך לישון, כדור הפרווה הקטן שלך כבר מחכה לך באמצע המיטה. אבל למה הוא כל כך אוהב לשכב איתך?

1. כי זו המיטה שלה

כן, החתול הוא א חיה טריטוריאלית מאוד, אם הוא ישכב איתך זה יכול להיות מעל הכל בגלל שהוא מקבל את נוכחותך במיטה שלו, ולא להיפך. הוא רואה את המיטה שלך כשלו מקום שינה מיוחד ולא ישנה את זה לעולם. וכל עוד אתה לא תופס יותר מדי מקום, זה סובל אותך…

2. כי הוא מרגיש בטוח

חתול לא ישן בשום מקום. כדי לקוות לעצום עין אחת (לעולם לא את שניהם, אל תחלום), עליו להרגיש בטוח. ואם הוא אוהב לשכב איתך, זה בגללהוא סומך עליך ושהוא יודע שבמקרה של חדירה אפשר להגן עליו. אכן, חתולים היו טֶרֶף במצב הפראי, מה שמסביר מדוע הם תמיד בכוננות.

3. כי הוא מוצא את המזרן שלך רך

כפי שאנו יודעים, חתולים אוהבים מעל הכל נוחות. מה יכול להיות טוב יותר מאשר לנמנם במקום חם ורך? ובכן, לבלות את הלילה, זה אותו דבר! אתה יכול באותה מידה להתמקם בנוחות בסדינים המשיים שלך ואם אתה יכול לארח לו חברה, זה מושלם!

לשוחח שם
קרדיטים: Pxhere

4. כי אתה מחמם אותו

חתולים אוהבים לישון במקומות החמים ביותר על מנת לשמור על טמפרטורת הגוף שלהם ברמה גבוהה כשהם ישנים. לכן זה נורמלי שהחתול שלך מחפש את נוכחותך, ובמיוחד את חום גוף.

5. כי הוא אוהב אותך

אל תחפשו אחר הצהריים עד שתיים! אם החתול שלך ישן איתך, יכול להיות שזה גם בגללהוא אוהב להיות לידך !

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

למה החתול שלי מעיר אותי בלילה?

10 סימנים שמראים שהחתול שלך אוהב אותך

החתול שלי מעיר אותי בלילה: 5 עצות לסיים עם זה

5 טיפים חשובים כדי לטפל בו היטב

10 מזונות שאסור לתת לחתולים ולכלבים