לעשות ספורט עם החתול שלך, האם זה אפשרי?

קל למצוא אותו ספורט לתרגל עם הכלב שלך, אבל כשיש לך חתול, זה קצת יותר מסובך! אכן, הם זריזים מאוד ולפעמים די עצמאיים. אנחנו לא בהכרח יכולים לשמור על תשומת הלב שלהם כל עוד חיות אחרות. עם זאת, זה לא משימה בלתי אפשרית. ואכן, אם אתם מחפשים לעשות ספורט עם החתול שלכם, הוא לא חייב לעשות בדיוק כמוכם. העיקר שהוא נוכח. הנה כמה רעיונות לספורט שניתן לתרגל עם החתול שלך.

האופניים

רכיבה על אופניים עם החתול שלך אפשרית! כמובן, הוא חייב לסמוך עליך וליהנות מטיולים בחוץ. אם כן, אתה יכול לשים אותו בסל שלך מלפנים ולצאת לסיבוב כמה שאתה רוצה. חלק מהחתולים, רגועים יותר מאחרים, ירגישו בנוח וישמחו לראות את כל מה שקורה בחוץ. עם זאת, הקפד לעשות זאת לקשור את החתול שלך עם רצועה ורתמה כדי שלא תהיה בעיה אם יחליט לקצר את היציאה.

הליכה

אם אתה אוהב טיולים או טיולים רגילים, החתול שלך יכול בקלות לעקוב אחריך לכל מקום! חלק מהחתולים הרגילים לנסיעות בטנדר עשויים גם ליהנות מהרפתקאות נהדרות במדבר. מותקנים בתרמיל ספציפי, הם יכולים להתפעל מהנוף בלי הרבה מאמץ. יחד עם זאת, כשאתה רוצה, אתה יכול לתת לחתול שלך לדרוך על הקרקע ולתת לו לגלות את ריחות שונים של צמחייה.

תיק הליכה לחתול
קרדיטים: דריה קולקובה/iStock

משוט/קאנו-קיאק

ספורט ימי יכול להיות גם רעיון טוב להתאמן עם חיית המחמד שלך ולחלוק איתך רכיבה על המים. עם זאת, אסור שהים או האגם יהיו סוערים בשלב זה. כמו כן, יש חתולים שאוהבים במיוחד לשחות, אבל שוב, זהו עניין של אישיות. אם החתול שלך הוא הרפתקן, בטוח ורגוע בו זמנית, אתה יכול להכיר להם את ענפי הספורט האלה! כמובן, אתה צריך לצייד אותו חגורת הצלה כדי שלא יסכן כלום. עם זאת, אם הוא מפחד או מפחד מדי, אל תכניס אותו למצב לא נוח.

יוגה לחתולים

דיסציפלינה זו שנולדה בארצות הברית מושכת יותר ויותר אנשים. זה מגיע בכמה סוגים, ביניהם אנו מוצאים יוגה לחתולים. אה כן! זה קיים בפועל. קורסים ניתנים גם בצרפת, במיוחד באלזס. אם אתה חובב יוגה, זה הפעילות נוצרת עבורך. עם זאת, אל תצפה מהחתול לחקות את התנועות שלך. בכך שהוא נוכח איתך, הוא יכול בכל זאת לשלוח לך ויברציות, אבל גם להניע אותך ואפילו להביא לך נחמה לאחר מאמץ. זה גם יכול לדחוף אותך לגבולות שלך על ידי התמקמות מתחת לבטן שלך במהלך קרש. מספיק כדי לגרום לך להחזיק מעמד הרבה יותר זמן!

ואתה, אילו פעילויות אתה יכול לעשות עם החתול שלך? אל תהססו לענות לנו בתגובות!

5 סיבות למה

איך לשפר את חיי החתול שלך עם מוגבלות?