רעיון טוב או רע?

ספירולינה היא תוסף תזונה שנמצא במגמת עלייה. אכן, אין להוכיח עוד את היתרונות הטבעיים שלו לגוף. הוא פועל על חסינות, גוון והוא מכיל נוגדי חמצון רבים, מספיק כדי להביא חיוניות על גדותיה. השפעות אלו ידועות על בני אדם, אבל מה עם חתולים? לתת להם ספירולינה כתוסף מזון, רעיון טוב או רע? גלה עכשיו!

למה לתת ספירולינה לחתולים?

ספירולינה היא לא רק לבני אדם. חיות מחמד יכולות להפיק מכך תועלת על מנת לשפר את בריאותן, אך גם את הספציפיות שלהן מעיל. אז כן, ספירולינה לחתולים היא רעיון די טוב מאז זה מחזק את ההגנות הטבעיות ומשפר את הביצועים.

אצה זו מכילה כמעט 60% של חלבונים, אבל גם מינרלים וויטמינים רבים. בנוסף לחיזוק הגוף, הספירולינה פועלת על הפרווה של החתול. זה יהיה אז מבריק יותר, רך ומלא יותר! הוא גם ישיל פחות שיער.

לחתול בכושר מצוין, אל תהססו לשלב את הספירולינה בתזונה שלו מדי יום. אתה יכול לתת לו את זה בצורה של חותמת או יותר פשוט על ידי ערבוב זה באוכל שלו.

חתולי ספירולינה
קרדיטים: דמיטרי קיריצ'אי / iStock

חלופה טובה לחתולים עייפים

סגולותיה של הספירולינה הופכות אותה לבעלת ברית נהדרת עבור חתולים מבוגרים, עייפים או מעט חולים. ואכן, פעולתם של נוגדי החמצון מאפשרת להילחם בהזדקנות מוקדמת מכיוון שהם לוכדים את הרדיקלים החופשיים במקור ההזדקנות הסלולרית.

ספירולינה היא גם אידיאלית לחיזוק ההחלמה של חיית המחמד שלך. ה גירוי של מערכת החיסון יאפשר לחתול שלך להתאושש מהר יותר.

היית מבין את זה, לספירולינה יש רק יתרונות לבריאות, תראה גם שיפור בביצועים הגופניים של החתול שלך! זהו תוסף מזון המתאים לכל חיות המחמד, אז אל תהססו לדון בו עם שלכם וֵטֵרִינָרִי.

מה דעתך לתת לחתול שלך דלעת?

הנה הנפוצים ביותר!