10 דברים שעושים חתולים באמת, אבל ממש לא מאושרים

זה ידוע, לחתולים יש את המוזרויות הקטנות שלהם אבל גם די מזג! הם תמיד נראים שלווים ואדישים לדברים הקטנים שמעצבנים אותנו בני האדם, כמו תמיד להפיל את הטוסט שלך על הצד החמאה. אבל יש דברים שגורמים להם לכעוס ממש. רשימה קצרה של 10 הדברים שחתולים הכי שונאים בעולם.

1. מאכלים קרים

החתול הוא א בעל חיים תובעני, זו עובדה. אם האוכל שאתה מגיש לו לא מתאים לו, הוא לא יהסס ליידע אותך. לא רק שהוא יזעוף את הצלחת שלו, אלא שהוא גם יביט בך באווירה מזלזלת, תוך שהוא חושב שבני אדם באמת רק טובים לחינם.

אחת הסיבות לכך שהוא עלול להחרים את הארוחה שלו היא שהיא מוגשת…קר מדי! כן, בטבע, חתולים אף פעם לא אוכלים טרף שכבר מת ולכן לא אוהב אוכל שיוצא מהמקרר בכלל. באופן אידיאלי, האוכל צריך להיות פושר, אבל מעל הכל לא חם!

2. יותר מדי חיבה

זה תלוי בחתול להחליט מתי הוא רוצה חיבוקים, ובוודאי לא האנושי שלו. אתה תשים לב לזה, כשתראה את עצמך קצת חודרניות פיזית עם החתול שלך ואת נותנת לו הרבה חיבוקים ונשיקות בלי שהוא יבקש כלום, חייב להיות רגע שהוא יגרום לך להבין ששם, באמת, אתה מתעלל. אם על ידי טופר, נשיכה או פשוט לברוח כמה שיותר רחוק מכם, כל האמצעים טובים!

3. לך לוטרינר

אז זה, באמת, עינוי. במקביל, האם ללכת לרופא או לרופא השיניים הוא אחד התחביבים האהובים עליך? לא כל כך בטוח… עבור החתול, זה בדיוק אותו דבר. לא רק זה מלחיץ לצאת מהנוחות הנעימה והבטוחה של הבית שלך אבל בנוסף הוא הולך למקום שיש בו אנשים שהוא לא מכיר שנוגעים בו ובמקום שבו יש חיות זרות (נראה שאולי יש כלבים… איכס!!!).

חיסון
קרדיטים: דינה דמוצבה / iStock

כדי שהביקור אצל הוטרינר יהיה נעים ככל האפשר, אל תהססו להרגיל את החתול שלך לזה הולך לשם מגיל צעיר.

4. רעש

החתול הוא חיה ש אוהב את השלום ורגוע. בהיותו טרף בטבע, הוא שמר על אינסטינקט ההישרדות הזה שתמיד שומר אותו בכוננות, קשוב לזר הקטן ביותר שייצג סכנה. אם רעש חזק וגבוה נשמע, הוא מסתכן בקפיצה ובפחד חייו, במיוחד אם הוא מתעורר פתאום.

5. מים

ידוע כי לחתולים יש פחד פובי ממים. הסיבה ? חלק חושבים שלהם מקורות מדבריים לא העדיפו מגע עם מים כאשר אחרים חושבים שהם פשוטים רגיש ללחות ושהם מסתכנים בהצטננות מהירה אם הם נרטבים.

בכל המקרים, חתולים שוטפים את עצמם היטב. תן לחתול שלך אמבטיה רק ​​כשהוא באמת במצב נורא וכבד את הסלידה שלו ממים.

6. ריחות מסוימים

לחתולים יש א חוש ריח מפותח מאוד, מה שגם הופך אותם לציידים מדהימים. אבל הם רגישים יותר לריחות מסוימים מאחרים. אלה שהם הכי שונאים הם אלה של אלכוהול, סיגריות, חומץ, פירות הדר, בצל או הדברה (אפילו לפני שפתחתם את הפיפטה, ייתכן שהם נרתעו זמן רב).

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: sjallenphotography / iStock

7. אדישות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, החתול הוא חיה שאינה מספקת את עצמה. אומנם הוא עצמאי, אבל יש לו א צורך גדול בחיבה ואינטראקציה. הוא פשוט גאה מכדי להודות בזה.

אם הוא יגלה שהאדם שלו כבר לא נותן לו שום כוונה, זה באמת יכול לשגע אותו. אז הוא לא יהסס לשים לב דרך מיאו רודפים או עשיית דברים מטופשים.

8. לכלוך

החתול נקי, נקי מאוד. אם הוא מתרחץ עשר פעמים ביום, זה לא סתם! להחזיק חתול בבית מחייב פעל לפי כמה כללי היגיינה בסיסיים על מנת להבטיח רווחה מסוימת לחברו הפרוותי.

נקו את ארגז החול שלו פעם בשבוע, החליפו לו את המלטה כל יומיים, שטפו את המצעים שלו ברגע שהוא מלוכלך, החליפו את המים כל יום, זרקו אוכל שנשאר בחוץ יותר מדי זמן… אם אתם לא מכבדים ה צורך בניקיון של החתול שלך, צפה שהוא יהפוך לחץ ולגרום לך להזיל ריר.

9. קח כדור

אם החתול שלך לא היה רגיל קטן לקחת תרופות, אתה יכול להיות בטוח שהוא לא יקבל בקלות את הטיפול שלו. לכל הטיפים שלנו לתת לחתול גלולה ללא מאמץ, לחץ כאן.

10. בהייה בעיניים

אה, משחקי הבהייה. בטח כבר שיחקת עם החתול שלך שיסיט את מבטו ראשון. טעות קטלנית ! לבהות בעיניים של חתול זה כמו להגיד " אני מרושע ואני רוצה לפגוע בך".

5 סיבות לאמץ חתול כשיש לך ילד

החתול שלך לא מגיב כשאתה קורא לו? בגלל זה