10 טיפים שכדאי לדעת!

בקיץ, חתולים מצוידים טוב יותר מאיתנו להתמודד עם חום גבוה. ואכן, הם מסוגלים לווסת את טמפרטורת הגוף שלהם בעצמם והם כמעט לא מזיעים. הדבר היחיד שישתנה הוא זמן השינה שלהם: ככל שיהיה חם יותר, החתול ישן יותר. למרות הכל, אתה עדיין יכול לשפר את חיי היומיום שלהם בתקופה הלא תמיד נעימה זו באמצעות 10 טיפים קטנים!

1. התקן מזרקת מים

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לוודא שהחתול שלך s'hydrate מספיק. אם החתול שלך נוטה להירתע מקערת המים שלו, השקיעו במזרקת מים או הכינו בעצמכם. הדבר הטוב במקרר המים הוא שהמים נמצאים כל הזמן מְחוּדָשׁ, ואין דבר נעים יותר לחתול מאשר מים נקיים וקרירים בתנועה. ואכן, חתולים בורחים ממים עומדים.

2. העדיפו אוכל רטוב

תמיד כדי לקדם את הידרציה של החתול שלך, העדיפו מזון רטוב (לִכתוֹשׁמיץ טונה…) עם קרוקטים יבשים.

3. סגור את התריסים

כשהשמש חודרת לביתכם, היא מחממת את כל החדרים החשופים, כולל רהיטים. הַבָּא, החום נשאר, גם אם אתה פותח את החלונות. כדי למנוע מהחתול שלך למות מחום במהלך היום, סגור את התריסים או הווילונות!

4. מניחים קוביות קרח בקערת המים שלו

יעיל, הטריק הזה מאפשר לך לשמור על מים טריים תמידשמושך חתולים ושומר עליהם קריר.

5. צחצחו אותו מדי יום

על מנת להקל על החתול שלך, שקול לצחצח אותו מדי יום. המטרה? הסר כמה שיותר שיער מת ואוורר את הפרווה.

מברשת לחתול
קרדיטים: struvictory / iStock

6. העבירו מטלית רטובה על גופכם

למרות שרוב החתולים לא אוהבים מים, קצת רעננות תעזור. להרטיב כפפה או כביסה נקייה והחלק אותו בעדינות לאורך כל הגוף של החתול שלך, תוך שימת דגש על כפות. היזהר, המים לא צריכים להיות קרים מדי!

אתה יכול גם להניח מטלית לחה בחזית אוהד לרענן את האוויר. מצד שני, לעולם אל תשאיר את המאוורר דולק כשאתה לא שם.

7. אל תתנו לו לצאת בין 10:00 ל-16:00.

אלו הזמנים שבהם השמש חזקה ביותר. כדי למנוע מהחתול שלך להיות קורבן למכת שמש או למצוא את עצמו מופתע מהחום ואינו יכול יותר להיכנס פנימה, הימנע מלשחרר אותו בין 10:00 ו-16:00..

8. הניחו בקבוק מים קרים במיטתו

כדי שהחתול שלך יוריד את טמפרטורת הגוף שלו, לעטוף בבד בקבוק מים הכנס קודם לכן למקפיא והנח אותו במקום שבו החתול שלך ישן בדרך כלל.

אתה יכול גם להשתמש ב-a ג'ל לשיכוך כאבים שציננת בעבר.

9. השאר את דלת השירותים פתוחה

כשחם מדי, אין דבר נחמד יותר לחתול מאשר לשכב על א קרקע קרירה. לרוב, חדר האמבטיה הוא החדר היחיד בבית שקצת קריר יותר מהאחרים ויש לו רצפות אריחים. אז תן לחתול שלך לנמנם שם בשעות החמות ביותר של היום.

אפשר גם להשאיר א רקע מים במקלחת כדי לרענן את כפותיו.

10. השתמש בערפל

אנחנו לא תמיד חושבים על זה, אבל הערפל הוא, מבחינתנו, פתרון יעיל לבעלי החיים שלנו במהלך חום חזק. רססו אותם במעט מים כמה פעמים ביום כדי לרענן אותם, אבל להימנע מהעיניים !

50 השמות היפניים הטובים ביותר לכלבים וחתולים

למה חתולים לשים?