10 סיבות טובות לאמץ חתול שחור

חתולים שחורים הם בין החתולים הפחות מאומצים, במיוחד במקלטים. הסיבה ? המוניטין שלהם כחתול חסר מזל, אפילו שטני, נדבק לעורם. עם זאת, ישנן סיבות רבות לאמץ חתול שחור ולא אחר. הנה 10!

1. כי אתה מורד

לא אכפת לכם לאמונות טפלות מפוקפקות. במיוחד מאחר שבאנגליה ובאסיה, חתולים שחורים נחשבים לשם נרדף למזל ואושר. כאילו מה זה כל קסם.

2. כי הם יפים

לא, הפיזי זה לא הכל. אבל עדיין. לחתולים שחורים יש מעיל סילון מרתק במיוחד. ללא ספק תוכל לבלות שעות בהערצה של החתול שלך מבלי לזוז.

חתול שחור
קרדיטים: MartinaPazienza/Pixabay

3. כי הם נדירים

נרדפו במהלך ימי הביניים, חתולים שחורים מכף רגל ועד ראש הם כיום נדירים במיוחד. להחזיק חתול שחור לכן לא ניתן לכולם.

4. כי זה קלאסה

למרות המוניטין המרושע שלהם, חתולים שחורים מרתקים. צבעם השחור מוציא את מבטם האצילי והמסתורי, המעניק להם אווירה קסומה במיוחד.

חתול שחור
קרדיטים: Beesmurf/Pixabay

5. כי אתה מקורי

אתה, התעלומה, זה לא מפחיד אותך. מצד שני, אתה אוהב לעבור למקורי, מישהו שונה מהאחרים. עם חתול שחור, לא יראו אותך כמר או גברת כולם, זה בטוח.

6. כי את אוהבת להתלבש בשחור

אנחנו לא נשקר אחד לשני, זה כמעט בלתי אפשרי להתלבש בשחור כשיש לך חתול בבית. שערות לבנות, חומות ואפורות עפות לכל עבר ונוחתות באופן בלתי הפיך על הבגדים שלך. עם חתול שחור, כבר לא תהיה לך בעיה זו ותוכל להוציא את כל הבגדים השחורים שלך מהארון.

7. כי תעשה מעשה טוב

חתולים שחורים הם לרוב המוזנחים ביותר במקלטים, המאמצים מעדיפים לצאת עם חתול בעל מראה "ידידותי" יותר. על ידי אימוץ אחד, לכן תשמח אחד (מאוד) וגם מעשה טוב! לכולנו יש את הזכות לאושר, אחרי הכל…

חתול שחור
קרדיטים: iStock

8. כי היית מעריץ של באגירה

כילד הפכת את ספר הג'ונגל לתנ"ך שלך. ומסיבה טובה, ממש התאהבת בבגאירה, הפנתר השחור הזה שמוכן לעשות הכל כדי להגן על מוגלי. ובואו נפסיק לשקר לנו, האומץ והצדק שלו ממשיכים לעורר בך גם היום…

9. כי זה פרקטי לליל כל הקדושים

כן, עם חתול שחור בבית, אתה אפילו לא צריך קישוט!

10. כי תמיד חלמת להיות מכשפה

הואשם זמן רב בהיותם החברים הטובים ביותר של המכשפות ועזרו להן לערפד ילדים, חתולים שחורים נשרפו באכזריות על המוקד באותה תקופה. אם תמיד היית מוקסם מסיפורי הכישוף האלה, זה שיש לך חתול שחור לידך נראה כמו היסודות.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

6 סיבות טובות לאמץ חתול זקן

5 מסמכים חיוניים לבקש לרכישת גור או חתלתול

8 דברים שכדאי לדעת כשמטפלים בחתלתול נטוש

הפירות והירקות שאתה יכול לתת לחתול שלך

6 רעיונות חכמים לגרום לחתול שלך להתאמן מבלי לדעת זאת