10 סימנים שמראים שהחתול שלך אוהב אותך

גאים ועצמאיים, חתולים לא מגלים חיבה בקלות. עם זאת, הצד הפראי שלהם מפנה לפעמים את מקומו ליותר מהפגנות אהבה ברורות: גרגר כאן, ליקוק שם… אבל אם אתה עדיין תוהה אם החתול שלך אוהב אותך, למד לזהות סימנים מסוימים שאינם משקרים. לא!

1. הוא משפשף את ראשו בך

לא, אלה לא דחפים, אלא הוכחות לחיבה. כאשר החתול שלך משפשף את ראשו בראש שלך או בחלק אחר של הגוף שלך, הוא מטיל פרומונים. לכן הוא גורם לך להבין שהוא אוהב אותך ושהוא אוהב להיות לידך.

2. הוא מגרגר

גרגור אצל חתולים הוא סימן ברור לרווחה. אם החתול שלך מגרגר כשאתה מלטף אותו או כשהוא על הברכיים שלך, זה אומר שהוא מרגיש תחושת סיפוק לצדך. יתר על כן, גרגור הוא טבעי נגד מתח מכיוון שזה עוזר להאט את קצב הלב.

3. הוא פוזל קלות

כשהחתול שלך לפזול בעדינות את עיניך כשהוא מסתכל עליך, זה אומר שהוא סומך עליך לחלוטין ומרגיש טוב.

חתלתול ישן
קרדיטים: jarmoluk/Pixabay

4. הוא נושך אותך

היזהר, נשיכה שונה מנשיכה! כאשר החתול שלך נושך אותך קלות במהלך א לְחַבֵּקזה סימן של חיבה.

5. הוא לש אותך

חתולים שמרו על התנהגות מוזרה זו מילדותם. חתלתולים, הם היו צריכים ללוש עם כפותיהם את עטינים של אמם להוציא את לאט. בבגרות, ללישה כבר אין קשר לאוכל, אלא דומה יותר לסימן של חיבה. וככל שהחתול מאושר יותר, כך הוא יתקשה יותר!

6. הוא מראה לך את הבטן שלו

כמו עם כלבים, חתולים מראים את הבטן שלהם רק כשהם מרגישים שבעים. אמון. זה גם סימן של כניעה אולטימטיבי: אתה האדון שלו והוא מקבל את זה.

חתלתול שוכב ישן
קרדיטים: Bolanu88/Pixabay

7. הוא מרים את זנבו

אנו יודעים שכאשר חתול מכשכש בזנבו, זה אומר שהוא כועס או מודאג. מצד שני, א זנב רגוע ונינוח אומר שהוא מרגיש בנוח. מה שפחות ידוע הוא שכאשר החתול שלך מרים את זנבו כשהוא רואה אותך, וקצהו מעט מְעוּקָל, הוא שמח ומודיע לך. זה ריקוד של אושר, במובן מסוים.

8. הוא נותן לך מתנות

חתולים שיש להם גישה לחיק הטבע מחזירים לעתים קרובות "מתנות" לבני האדם שלהם. אלה הם בדרך כלל טֶרֶף ניצודים טריים, מתים או חיים, אותם הם מניחים למרגלות המיטה. המתנה המגעילה הזו היא למעשה מתנה נהדרת הוכחה לאהבה. החתול שלך דואג לך, ​​לא רואה אותך ציד, ולכן דואג להאכיל אותך. כל כך נחמד…

9. הוא מלקק אותך

כשהחתול שלך מלקק את הפנים, השיער או הידיים שלך, זה מראה נהדר של חיבה. זה אומר שאתה חלק בלתי נפרד ממנו מִשׁפָּחָה. הוא עשוי אפילו לינוק את האוזן שלך, כפי שהיה נוהג עם אמו.

ליקוק חתלתולים
קרדיטים: iStock

10. הוא שוכב איתך

חתולים בוחרים במקומות בטוחים להירדם. ואכן, בטבע, חתולים הם חיות טרףאבל גם טֶרֶף וחייב תמיד להישאר ערני. אם החתול הקטן שלך בוחר לישון לידך או מעליך, זה סימן נחמד לכך אמון.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

10 סימנים שמראים שהחתול שלך מאושר

25 סימנים שמראים שהחתול שלך סובל מכאבים

5 טיפים לשמח את החתול שלך בדירה

האם הם באמת אוהבים שמלטפים להם את הבטן?

15 הפירות והירקות המסוכנים לכלבים וחתולים