10 רעיונות למתנות לחתול שלך

חג המולד מתקרב, ההזדמנות להציע מתנה קטנה לחתול שלך. גם אם אתה מחשיב את כדור הפרווה שלך כבן משפחה שלך, בחר מתנה עבורו עדיין קשה. אתה רוצה לקנות לו משהו שישמח אותו, כדי שגם לו יהיה משהו מתחת לעץ, אבל אתה לא יודע מה? קח השראה מ-10 רעיונות המתנות האלה, כל אחד מקורי יותר מהאחר!

1. ערסל

זה ידוע, חתולים אוהבים להיות יושב גבוה למעלה לנמנם. לא רק שהם יכולים לשלוט בכל מה שקורה סביבם, אלא שהם גם בלתי ניתנים למגע. אז למה לא להציע להם ערסל קטן ונוח כדי שיוכלו לבלות את ערבי החורף הארוכים בנעימים? ואם הוא כן ליד הרדיאטורזה אפילו יותר טוב!

2. כדור מתקן לחטיפים

לחתולים יש א אינסטינקט צייד מפותח במיוחד. עם זאת, אינסטינקט זה כבר אינו מגורה, במיוחד עבור חתולים בדירות, מכיוון שהחתולים הקטנים שלנו אינם צריכים עוד לצוד מזון. אז, כדי לגרום לו לעבוד על המוח והשרירים שלו, בחר אחד מהרבים צעצועים מעוררים ומפיצים של קרוקטים או ממתקים (כמו הפיפולינו למשל). העיקרון פשוט: אתה מכניס את הקרוקט שלו לכדור המחורר עם חורים קטנים והחתול יצטרך לגלגל אותו כך שהאוכל ייפול על הקרקע.

כמובן שגם כדור פשוט יכול לשמח אותו!

3. עץ חתול

עץ החתול הוא האביזר החיוני עבור חברינו החתוליים. לא רק לאובייקט הזה יש א גריפואר בבסיסו, מה שמאפשר לחתולים להתגרד, אבל בנוסף יש לו צד מאוד שובב. ואכן, בהתאם לגודל הנבחר, הוא יכול להכיל מוטות, מנהרות, צעצועים… בקיצור, חבורה שלמה של גאדג'טים לבדר את החתול שלך!

עץ חתול
קרדיטים: iStock

4. בית קרטון

כל בעלי החתולים יודעים שחתולים אוהבים להסתתר בקופסאות קרטון, בין אם בשביל לנמנם או בשביל משחק מחבואים. אז למה לא לתת לחתול שלכם בית קרטון אמיתי? קח כמה קופסאות והרכיב אותם לפי טעמך כדי ליצור בית כלבים מקורי ונוח.

לדוגמה, אתה יכול לעשות בית קרטון בצורת דג (מדריך לגלות כאן).

5. לייזר

בוודאי כבר שמתם לב, החתול שלכם מתרגש כשהוא רואה א צורת אור נע, כמו השתקפות השעון שלך על הקיר למשל. כדי שתוכל לשחק איתו בכל עת, תן לו לייזר נייד! הוא יכול כך לרדוף אחרי האור האדום הקטן במשך שעות בביתך. עם זאת, היזהר לא לכוון את הלייזר לעיניו, אתה עלול לפגוע ברשתית שלו.

ותדעי שיש גם לייזרים אוטומטיים (כן כן!).

6. מנטה לחתולים

למקרה שלא ידעתם, נקניק, או נקניק, הוא סם אמיתי לחתולים הקטנים שלנו. תלעס את העשב הזהריח מנטה נותן להם השפעות אופוריות, בדומה לקנאביס לגברים. ובטוח, זה ממש לא רעיל!

חתול אוכל צמח דשא
קרדיטים: iStock

7. כרית נעימה

חתולים אוהבים מקומות נוחים לבלות בהם שעות ארוכות בשינה. לחג המולד, הפתיעו אותה עם א כרית תחרות, כל כך נעים שהוא ירצה לבלות שם כל היום. הטריק הקטן: התקן את הקן החדש שלו ליד חלון, חתולים אוהבים להסתכל החוצה…

8. ארוחה ביתית

גם אם נרצה להכין מדי ערב ארוחות טובות לכדור הפרווה המקסים שלנו, לפעמים קשה למצוא את הזמן. אבל פעם בשנה מנה ביתית טובה אפשרי להשיג.

9. צעצוע אלקטרוני

אם אתם חוששים שהחתול שלכם ישתעמם כשאתם לא שם, הציעו לו אמיתי טרף חי. אכן יש צעצועים אלקטרוניים שנעים כמו עכבר. כיף מובטח במשך שעות!

10. מזרקת מים

רוב החתולים הם פשוטו כמשמעו מוקסם ממים זורמים. מסיבה זו הם יכולים לבלות שעות בצפייה במים זורמים מהברז כשאתם שוטפים. כדי לעורר את סקרנותו של החתול שלך ולספק לו מים מתוקים בכל שעה ביום או בלילה, בחר במזרקת מים לחתול!

אתה יכול גם לעשות את זה בעצמך על ידי לחיצה כאן!

אתה תאהב גם:

איך בוחרים את עץ החתול הנכון?

5 הצעצועים הכי מצחיקים עבור החתול שלך

10 סכנות חורף שכל בעל חיית מחמד צריך לדעת עליהן

מדוע החתול שלי עוטף את זנבו סביב כפותיו?