3 אביזרים חיוניים להגנה על הכלב שלך

במהלך עונת הציד, המתקיימת מהסתיו ועד האביב (אפילו כל השנה במחלקות צרפתיות מסוימות), ציידים והולכים חייבים לחלוק את הטבע. ולמרבה הצער, זה מוביל באופן קבוע לתאונות, לרוב קטלניות. אבל לא רק בני אדם ובעלי חיים הם קורבנות, כלבים הם גם לפעמים מטרה של ציידים, שהאחרונים חושבים שהם ציידים. לכן, כדי למנוע ירי בכלב שלך, נקטו באמצעי הזהירות המעטים האלה במהלך הטיולים שלכם!

טוב לדעת : מבחינת בטיחות, חשוב לחשוב על הכלב שלך אבל גם עליך! למעשה, אל תהססו ללבוש בגדים צבעוניים במהלך הטיולים בטבע, אלא גם להרעיש (לשיר, לדבר, לשרוק וכו') כדי שהציידים יבחינו בכם מיד.

1. האפוד הרפלקטיבי

ה אפוד צהוב אינו שמור לרוכבי אופניים, עובדים או אפילו מפגינים, גם כלבים יכולים ללבוש את זה! תהיו בטוחים, אתם לא צריכים להמיר אף אפוד מחזיר אור בעצמכם כך שיתאים למידות הכלב שלכם, יש כבר כאלה מוכנים לרכישה בכל חנות לחיות מחמד.

כמובן, שום דבר לא מכריח אותך לבחור בו צהוב. זה יכול להיות כתום, ורוד או אפילו ירוק, כל עוד אפשר לזהות אותו מרחוק. ושזה לא מפריע לתנועות הכלב שלך. המטרה? הזהירו את הציידים שזו לא חיית בר אלא כלב!

שימו לב שאם האופציה של אפוד מחזירי אור לא מושכת אתכם, תוכלו גם לבחור א קולייר פלורסנט, בנדנה או כל אביזר צעקני אחר. העיקר לחשוב על לצייד בו את הכלב שלך לפני שאתה יוצא לטיול!

2. הרצועה

גם אם נעים יותר, לך כמו לכלב שלך, להשאיר אותו פנוי במהלך הטיולים שלך ביער או בכפר, מומלץ בחום להחזיק אותו ברצועה במהלך עונת הציד.

טיול כלבים
קרדיטים: iStock

הסיבה ? מנע ממנו לנדוד רחוק מדי ממך ולהיחשב בטעות כזאב או חזיר על ידי ציידים. ואכן, אם הם מבחינים בנוכחות אנושית בסביבה הקרובה של הכלב שלך, הם נוטים פחות לבלבל אותו עם טרף פוטנציאלי.

3. הפעמון

בדיוק כמו האפוד הרפלקטיבי, ה פעמון (או פעמון) מחובר לקולר או לרתמה של הכלב שלך הוא א הבטחת ביטחון. הוא מתריע בפני ציידים על נוכחות של כלב באזור. אז הם יהיו ערניים עוד יותר לפני הירי (טוב, בדרך כלל…).

שימו לב שהפעמון משמש גם את הציידים עצמם. ואכן, הם מציידים בהם את כלבי הציד שלהם על מנת לאתר אותם במהלך הציידים.

אהבת את המאמר הזה? אתה תאהב גם:

20 סיבות טובות להחזיק חתול בבית

5 סימנים שמראים שהחתול שלך לא מרוצה