3 סימנים שלא משקרים!

לחתולים, לפחות לרובם, יש פרווה שעושה אותם עמידים יותר לקור מאשר לנו בני האדם, זו עובדה. עם זאת, הם לא יכולים לסבול את הלילה בחוץ כשהטמפרטורות קופאות, שלא לדבר על כשיורד שלג. ואכן, בחורף במיוחד, הלחות היא האויב מספר אחת של חברינו החתוליים, הרבה יותר מהקור עצמו. אבל גם חתולים יכולים להתקרר, או אפילו להצטנן, כאשר הטמפרטורה בבית אינה גבוהה מספיק. במקרה זה, ייתכן שיהיה צורך להגביר את החימום, ועל אחת כמה וכמה בשביל החיסכון! גלה מתי להגביר את התרמוסטט.

טוב לדעת : אותם חתולים עירומים (Sphynx, Donskoy, Peterbald), les חתלתוליםאותם חתולים מבוגרים איפה ה חתולים חולים רגישים יותר לקור.

1. הוא נכנס לעמדת "קציץ בשר".

אולי כבר ראית את החתול שלך מאמץ את העמדה המוזרה הזו: כשהוא שוכב, הוא לקפל את רגליו מתחת לבטנה ו לעטוף את זנבו מסביב לגופו כך ששום דבר לא יבלוט החוצה.

עמדה זו, המכונה "קציץ בשר" בגלל הדמיון שלה למנה זו, מעידה על כך שהחיה קרה ושהיא מנסה להתחמם כדי לא להתקרר.

חתול שוכב לבן שמן שמן
קרדיטים: iStock

2. הוא רועד

בדיוק כמונו, חתולים יכולים להתחיל רעד כאשר יש להם קַר. זה קורה במיוחד כאשר נחשפים ל זרמי אוויר איפה הם רָטוֹב. מסיבה זו, חשוב לחשוב על זה תהיה בטוח החתול שלך כשהוא חוזר מהטיול שלו בגשם או בשלג.

3. הוא מתקרב למקורות חום

חתול קר נוטה לחפש חום, היכן שהוא. לפיכך, הוא מעדיף לנמנם ליד, לראות על הרדיאטור אבל גם על המחשב, ליד האח, על משטחים שחוממו על ידי השמש, מתחת לשמיכות או אפילו תקועים על האדם שלו.

מקורם של חתולים, לרוב, מ רוב האזורים המדבריים של הפלנטה. לפיכך, הם למדו לזהות בקלות את האזורים הכי חמים של השטח שלהם (כלומר הבית שלך) על מנת להתחמם שם במקרה הצורך. במובן זה, אל תדאג אם אתה רואה את החתול שלך שוכב על הרדיאטור, העור שלו יכול לעמוד בטמפרטורה של כמעט 50 מעלות צלזיוס. מצד שני, צפו בו כשהוא מתקרב לאח…

רדיאטור חתול שוכב
קרדיטים: iStock

אתה תאהב גם:

5 טיפים להגנה על החתול שלך מהקור

חתול בדירה: 5 טיפים לשמח אותו

10 סכנות חורף שכל בעל חיית מחמד צריך לדעת עליהן

10 גזעי החתולים המובילים שמסתדרים היטב עם כלבים

האם כלבים וחתולים באמת יכולים לחזות מוות?