5 טיפים להגנה על עץ חג המולד שלך מפני החתול שלך

בעימות האבותי בין חתולים ועצים, החתולים הקטנים שלנו הם לרוב המנצחים. חייבים לומר שיש למה להימשך: כדורים תלויים, זרים מנצנצים, עץ אמיתי באמצע הסלון… בקיצור, כל מה שיכול לעורר את החושים של החתול מרוכז בעץ חג המולד. אבל תהיו בטוחים, לא הכל אבוד! ישנם כמה טריקים כדי להגן על העץ שלך מפני התקפות החתול שלך…

1. תנו לחתול שלכם זמן להתרגל לעץ

לאחר רכישת עץ חג המולד שלך, אל תקשט אותו מיד. התקן אותו בחדר לבחירתך, תוך שימת לב אל תמקם אותו ליד רהיטים שעליהם יכול החתול שלך לטפס ואז לקפוץ על העץ. השאר אותו "חשוף" לכמה ימים, בזמן שהחתול שלך מתרגל לנוכחותו.

2. חברו את העץ לקיר

לעתים קרובות אין עצים יציבות. יתר על כן, לעתים רחוקות הם מתנגדים להתקפות של החתולים הקטנים שלנו. כדי לוודא שעץ חג המולד שלך לא ייפול על הראש של החתול שלך (או אפילו של הילדים שלך), קבע אותו לקיר באמצעות בורג וחוט יכול להיות ערובה לביטחון.

אתה יכול גם לשתול את העץ בארגז חול כבד כדי למנוע ממנו להתהפך.

3. הימנעו מקישוטים מסוימים

ה זרי חשמל יכול להיות מסוכן עבור החתול שלך, שיכול בקלות להתחשמל. כמו כן, ה זרים מסורתיים הם הסתה לפשע. לא רק שהם באמת גורמים לחתול שלך לרצות לתקוף אותם, אלא גם בליעתן עלולה לגרום לחנק. ושלא נדבר על כדורי זכוכית זה עלול לפגוע בחתול שלך אם הוא ישבר! אז תן עדיפות ל עיטורים עשויים מחומרים טבעייםשאינם מאירים ואינם תלויים.

חתול אוכל צמח עץ חג המולד
קרדיטים: iStock

כזכור, דבקון והולי יכולים להיות קטלניים עבור חברינו החתוליים אם הם בולעים אותם. אז היזהרו לא לקשט בו את העץ שלכם.

4. השתמשו בקליפת תפוז

ל'ריח הדרים נוטה להדוף חתולים. קח כמה תפוזים ו מסדרים את הקליפות מסביב לתא המטען עץ כדי להרחיק את כדור השיער שלך.

אתה יכול גם לחלק טריזי תפוזים על כל העץ. זה יכול לשמש אפילו כקישוט!

5. צור חלל משחק מתחת לעץ

כדי להסיט את תשומת הלב של החתול שלך, הגדר א אזור משחקים ייעודי מתחת לעץ. הניחו צעצועים, קטנו והתקינו את הקישוטים החזקים ביותר שלכם על הענפים התחתונים. כך, ייתכן שיהיה לו פחות חשק לחקור את מרומי העץ והוא יסתפק במה שנמצא בהישג ידו.

אתה תאהב גם:

לתת חתול או כלב לחג המולד, רעיון טוב כוזב?

חג המולד: 10 רעיונות למתנות לחתול שלך

צמחי הבית הרעילים ביותר עבור החתול שלך

5 מסמכים חיוניים לבקש לרכישת גור או חתלתול

מדוע החתול שלי עוטף את זנבו סביב כפותיו?