5 טיפים להכנת החתול שלך לשתות

זה ידוע, חתולים הם אלופי החזקת מים. הם אולי לא ברמה של גמלים, כמובן, אבל אסור לשכוח שהחתולים הקטנים שלנו הם מהמדבר. כדי להישאר לחות מבלי לשתות, הם מצאו את הטכניקה המושלמת: אכילה. כן, מספיקים להם המים הכלולים בטרף שלהם. זו הסיבה שיש צורך לתת לחתול שלך תערובת של מזון יבש ורטוב. אבל אם החתול שלך לא מתנשא ללקק אחד בקערת המים שלו ואתה מודאג, יש כמה טיפים שיעודדו אותו לשתות.

טוב לדעת : חתול שאוכל מחית ומחית צריך 40 מ"ל מים לקילו ליום!

1. מים טריים כל יום

אנחנו יודעים שחתולים הם בררנים בכל הקשור לאוכל. אבל הם באותה מידה עם מים. אז אם המים שאתה נותן לחתול שלך לא טרי, נקי ומכיל קערה מנוקה כל יום הוא בוודאי לא ישתה את זה. מים מסוננים או בבקבוקים עשויים גם הם מושכים אותו יותר.

בקיץ, טריק קטן הוא לעשות להכניס קוביית קרח בקערה של החתול שלך, הוא ישמח!

2. מזרקת מים

בהחלט שמתם לב שכדור הפרווה שלכם מעדיף לשתות מהברז ולא ישירות מהקערה שלו. הסיבה מאוד פשוטה, מים עומדים אינם מושכים לחתולים, מכיוון שהוא עשוי להכיל חיידקים. בעוד מי ברז מתחדשים כל הזמן ולכן תמיד נקיים. כדי לשחזר את תנועת המים הזו, השקיעו ב מזרקת מים !

חתול שותה ברז מים
קרדיטים: iStock

3. קערה מלאה עד אפס מקום

אם יש דבר אחד שחתולים שונאים כשהם אוכלים או שותים, זה השפם הרגיש מאוד לגעת בקירות הקערה שלהם. לכן, תמיד מלאו את קערת המים של החתול שלכם עד הסוף כדי למנוע ממנו להתבייש. אחרת, בחר א קערה רחבה ורדודה !

4. מיץ טונה

טריק פשוט ל למשוך את החתול שלך לקערת המים שלו הוא של מערבבים מעט מיץ טונה משומר עם המים שלו (שתי טיפות אמורות להספיק). אפשר לנסות גם עם טיפת חלב, אבל היזהרו, ברגע שחתולים מבוגרים מתקשים יותר לעכל חלב, במיוחד כשהוא מוגש בכמויות גדולות.

5. ללא קערת פלסטיק

הבעיה עם פלסטיק היא שהוא נותן א ריח לא נעים במיוחד עבור חתולים. לפיכך, קערת פלסטיק או קערת פלסטיק לא תהיה מושכת לחוש הריח המפותח שלהם. אז בחרו חומרים כמו קרמיקה, זכוכית או נירוסטה, שהם יותר חסרי ריח.

אהבת את המאמר הזה? אתה תאהב גם:

מה המשמעות של תנועות הזנב שלהם?

איך ללמד את החתול שלך להקל על עצמו בשירותים?