5 טיפים להרגיע אותו

זה לא נדיר שמשחקים עם החתול שלך הופכים למרחץ דמים אמיתי. ומסיבה טובה, ככל שאתה משחק יותר עם כדור השיער שלך, אתה מרגש אותו יותר והוא הופך לבלתי נשלט. לאחר מכן יש שריטות ועקיצות בתוכנית! זה אותו דבר כשהחתול שלך מפחד או כועס. אבל אז איך להרגיע אותו?

1. אל תכריח אותו להתמודד עם הפחדים שלו

אם החתול שלך נהיה תוקפני בגלל שהוא לחוץ ממצב (אורחי בית, שואב אבק…), אל תכריח אותו להישאר מול מושא הפחד שלו. במקום זאת, תן לו לברוח וחכה שהוא יחזור אליך בשקט ברגע שהוא נרגע.

2. לעולם אל תפריעו לו במקלטו

חשוב מאוד שלחתול שלכם יהיה מקום משלו בתוך הבית או מחוצה לו, שבו הוא יודע שלעולם לא יפריעו לו. המקום הזה שמוקדש לו חייב להיות שֶׁקֶטנעים, מוגן ממזג אוויר גרוע ורצוי בגובה כדי שיוכל לשלוט בסביבתו ולהרגיש בטוח. לדוגמה, יש חתולים שאוהבים למצוא מחסה בתוך ארון מלא בבגדים.

3. התעלם מזה

חתול שמייאו בטרם עת, במיוחד בלילה, מעצבן… כדי לגרום לו להבין שהמיאו שלו הוא לא הפתרון לבעיה שלו, התעלמו ממנו. אל תענה לו אל תקום להאכיל אותו או לתת לו ליטוף, והוא צריך להפסיק לבד.

מיטת חתול אישה ישנה אנושית
קרדיטים: iStock

מצד שני, וודאו שהוא לא מיאו כי כואב לו. אם יש ספק, גשו לוטרינר.

4. תנו לו את האפשרות להירגע

ו אורח חיים בריא והיגייני היא דרך טובה לעודד את החתול שלך להיות רגוע בכל מצב ולא לצבור מתח. לקנות לו אחד עץ חתולו גריפוארשל ה צעצועים, תמיד תן לו גישה לקערת מים מתוקים, ארגז חול נקי ותן לו פעילות גופנית סדירה. זה רק יהיה יותר שליו!

5. תפוס אותו בעורף הצוואר

הטריק הזה, הידוע משחר הזמן, מאפשר לך להרגיע את החתול שלך באופן מיידי. אם החתול שלך התרגש קצת מדי, תפוס אותו בעור ו להרים אותו מעט מהקרקעכפי שמוצג בסרטון למטה.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

10 סימנים שמראים שהחתול שלך משוגע לגמרי

תסמונת הנמר בחתולים: הגדרה ותסמינים

10 דברים שעושים חתולים באמת, אבל ממש לא מאושרים

הטיפים שלנו לאחסון נכון של מאכלי המחמד שלכם!

היתרונות של להחזיק חתול בבית!