5 טיפים לעודד את החתול שלך לאכול

חתולים ידועים כבררנים מאוד בכל הקשור לאוכל. אם החתול שלך לא רוצה לגעת בארוחה שלו למרות שהוא בריא והקערה שלו לא הוזזה (חתולים אוהבים את ההרגלים הקטנים שלהם), אז כל מה שאתה צריך לעשות זה לנסות את אחד מחמשת הטיפים האלה!

1. לחמם את האוכל שלו

כידוע, לחתולים יש חוש ריח חד מאוד. לפיכך, הם שונאים אוכל קר כי הוא לא מריח מספיק. אז, זכור להוציא את המחית שלך מהמקרר כמה דקות לפני שנותנים לו. אתה יכול גם לעשות את זה חימום כמה שניות במיקרוגל על ​​מנת לנשוף את כל הריחות ובכך להפוך אותו למעורר תיאבון בעיני החתול שלך.

2. יוצקים שמן סלמון לקערה שלו

לאוהבי חתולים רעל, שמן סלמון יכול להיות דרך טובה למשוך אותם לקערה שלהם. בנוסף לכך שיש טעם טובהוא דל בקלוריות, עשיר באומגה 3 ואומגה 6. יוצקים קצת רשת בקערה של החתול שלך ולא צריך לבקש ממנו לבוא לאכול. שימו לב שזה עובד גם עםשמן קולזהאבל החתול שלך עשוי למצוא אותו פחות טעים.

חתלתול אוכל קערה אישה אנושית
קרדיטים: iStock

3. מוסיפים שמרי בירה

חתולים אוהבים שמרי בירה. יתר על כן, היא מאוד מוֹעִיל לבריאותם שכן זה תורם כדי לחזק הפרווה שלהם, הטפרים שלהם, פלורת המעיים שלהם כמו גם מערכת החיסון שלהם. אז אל תהססו קורט קצת על אוכל חתלתולים לפיתיון. גוש חמאה קטן או חתיכת גבינה קטנה יכולים גם להחליף שמרי בירה, אך לא יהיו אותם יתרונות בריאותיים עבור החתול שלך.

4. מכינים מרק

אין יותר טוב מא מרק ירקות או בשר תוצרת בית כדי לשפר את האוכל של החתול שלך. אם אתה מבשל, זכור לשמור את המרק עבור החתול שלך ולשפוך אותו על המאכל שלו כדי לעודד אותו לאכול.

5. להרטיב את הקרוקטים שלו

לפעמים חתולים מבוגרים, חתלתולים או חתולים עם בעיות שיניים עלולות להיות בעיות לעיסה הקרוקטים שלהם. במקרה זה, הרטיבו אותם במעטמים פושרים. מצד שני, החתול שלך יצטרך לצרוך אותם מיד, אחרת הם יפוג מהר.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

החתול שלי כבר לא אוכל: סיבות ופתרונות

האם חתולים יכולים לאכול טונה?

5 טיפים להכנת החתול שלך לשתות

למה חתולים מתחבאים במקומות לא סבירים?

5 דברים שכנראה לא ידעתם על חתולים