5 מסמכים חיוניים לבקש לרכישת גור או חתלתול

אימוץ חיית מחמד היא החלטה שאין להקל בה ראש. לאחר שהאחרון נשקל בקפידה, רצוי שלא למהר על כל גור או חתלתול. אכן, עדיף לבדוק את מקורו, מצב בריאותו או ייחוסו כדי להימנע מקניית בעל חיים מסחר לא חוקי או שטרם נגמל (בת פחות מחודשיים). לשם כך על המוכר להמציא לכם מספר מסמכים המעידים על תום הלב שלו. וזה O-BLI-GA-TORY!

1. תעודת המכירה

כל מכירה מחייבת א מעשה. כך גם כאשר מאמצים חיית מחמד. האחרון חייב לכלול לחלוטין את תאריך המכירהאותם פרטי התקשרות של המוכר והקונהאותם מידע על בעלי חיים (שם, מין, גזע, צבע, מגוון, תאריך לידה, מספר שבב, מחיר מבצע, אופן תשלום).

אם מדובר בגור גזעי, החשבונית חייבת לציין גם את מספר רישום בספר המקורות הצרפתיים (LOF) ושמות ומספרי אילן היוחסין של האב והאב.

2. תעודת הזיהוי האלקטרונית

על המוכר לתת לך מסמך המעיד על זיהוי בעל החיים באמצעות משדר, כלומר כרטיס עם מספר זיהוי שבב שניתן לחיה. אכן, הזיהוי של הגור והחתלתול באמצעות שבב אלקטרוני הוא הֶכְרֵחִי לפני כל העברה.

השבב מקל על מציאת בעל החיים אם הוא הולך לאיבוד או נפגע בתאונת דרכים. ואכן, לכל וטרינר יש א מכשיר לקריאת מספר החיה וכך למצוא את בעליו. במקרה של שינוי פרטי התקשרות, זכרו לעדכן מידע זה!

3. תיק הבריאות

לפני כל מכירה, חיה חייבת להיות חיסון ראשוני על ידי וטרינר. חיסונים אלו יופיעו ב-a כרטיס חיסון חזר לקונה. יש להגן על גורים מפני מחלת מחלת רובארט, דלקת כבד, פרבו וירוס ושיעול, בעוד שחתולים צריכים להיות מוגנים מפני קוריזה, לוקוזה, טיפוס וכלמידיה.

גור חתלתול כלב חתול
קרדיטים: kitty.green66/Flickr

4. התעודה הווטרינרית

במהלך המכירה, א תעודה וטרינרית בת פחות מ-3 חודשים יש למסור לקונה על מנת לאשר את בריאותו של בעל החיים. מסמך זה מאפשר לך לוודא את מקור החיה וחופש ממחלות הנפוצות לגורים וחתלתולים המיובאים ממדינות אחרות, כמו כלבת.

בנוסף, מיד לאחר האימוץ, עדיין מומלץ להתייעץ עם הווטרינר שלך כדי להיות בטוח שבעל החיים שלך אינו חולה.

5. מסמך מידע

מתן חוברת מידע על הרגלי החיה המאומצתעל המזון שלה, יש לתת צרכי חינוך ובריאות.

אם זה גור גזעי או חתלתול

במקרה של אימוץ חיה גזעית, א תעודת לידה, או אילן יוחסין זמני, יש לספק. אכן, הדבר מאפשר לקונה לוודא שהחיה רשומה בספר המקורות הצרפתי (LOF) או בספר הרשמי של מוצא החתולים (LOOF), ולכן היא גזעית.

מָקוֹר

אתה תאהב גם:

קבלת פני גור לביתך: השלבים שיש לבצע

קבלת חתלתול בבית: השלבים שיש לבצע

3 כתובות לאימוץ כלב או חתול ליד פריז

5 סיבות לעבור לקרוקטים אורגניים

5 טיפים להגנה על עץ חג המולד שלך מפני החתול שלך