5 סיבות לאמץ חתול כשיש לך ילד

ברגע שאדם הופך להורה, כל ההחלטות חייבות להתקבל על סמך טובת הילד. אם חשבתם לא פעם לאמץ חתולה קטנה, אך מעולם לא יצאתם לדרך מחשש שהשתלבותו במשפחה לא תצליח, הנה 5 סיבות לשכנע אתכם שכל הילדים צריכים לגדול עם חתולים.

1. זה טוב למורל

זה ידוע, לחתולים יש השפעה הַרגָעָה עלינו בני האדם, שלא מוצא אח ורע בעולם החי. בזכות שלו מגרגרים ולגדול שלו רְגִישׁוּתהחתול יידע להרגיע את ילדכם בשעת לחץ.

חתול ילד חביב
קרדיטים: iStock

2. זה טוב לבריאות שלך

זה הוכח, לילדים שגדלים במגע עם חתולים יש א מערכת החיסון חזק יותר מהאחרים. ואכן, הגוף שלהם לומד להתגונן מפני חיידקים רעים והם גם נוטים הרבה פחות לפתח אסטמה או אלרגיות.

ילד חתול
קרדיטים: iStock

3. הוא לומד את מושג הכבוד

חתול הוא יצור חי בפני עצמו. בבעלותו א מזג ייחודי, ועל ידי החיים עם זה, הילד שלך בהכרח ישים לב אליו. הוא יבין במהירות את שפת גוף של החתול שלך שיודיע לו אם הוא רוצה חיבוקים, אם הוא רוצה לשחק או אם הוא רוצה להישאר לבד. לפיכך, ילדכם יבין את החשיבות של כיבוד הרצונות של החתול שלכם, ובאמצעות אסוציאציה, את אלה של בעלי חיים אחרים.

חתול ילד חביב
קרדיטים: iStock

4. הוא רוכש תחושת אחריות

להחזיק חתול בבית כרוך כדי לטפל ב, ולא רק ההורים! אכן, אם הילד מבין שכאשר חי עם ישות שאחראי עליה, יש צורך להאכילכדי להבטיח לו בריאות טובה והיגיינת חיים טובה, להבריש אותו או להסיר קרציות, זה רק יהיה יותר אחראי פעם מבוגר.

חתול ילד חביב
קרדיטים: iStock

5. יש לו חבר לכל החיים

אם הילד יצליח הערכה מזגו ומשאלותיו של החתול, מובטח שיהיה לו חבר לעשר שנים טובות. לא רק שהוא יוכל לספר לה את כל אסונותיו ולבכות בשערו, אלא גם תהיה לו חוויה אדירה חָבֵר לְמִשְׂחָק בכל שעה ביום ובלילה.

משחק חתולים
קרדיטים: iStock

אתה תאהב גם:

10 טיעונים חסרי טעות לשכנע את בן/בת הזוג או את ההורים שלך לאמץ חתול

אימוץ חתלתול או חתול בוגר, איך לבחור?

5 גזעי החתולים המובילים בדירות

9 דברים שאסור לך לעשות לחתול שלך

10 דברים שעושים חתולים באמת, אבל ממש לא מאושרים