5 סיבות לעבור לקרוקטים אורגניים

כבעלים של חתולים, אתה רוצה את הטוב ביותר עבור חברך הפרוותי הקטן. למרבה הצער, הרוב המכריע של הג'אנק פוד לחתולים אינו מה שאפשר לכנות אוכל "בריא", במיוחד כשמדובר באוכל. ההרכב שלהם אפילו לפעמים קצת לא ברור… אבל דעו לכם שמעכשיו אתם יכולים להבטיח לחתול שלכם תזונה אורגנית לחלוטין, המותאמת לצרכיו התזונתיים ולמערכת העיכול שלו. הנה 5 הסיבות העיקריות לעבור לקרוקטים אורגניים!

1. יותר בשר

החתול הוא חיה גרידא טורףאותם חֶלְבּוֹן לכן מייצגים את מקור המזון העיקרי שלו. עם זאת, מותגי אוכל נוטים לרוב לשים חלבון ברקע. בנוסף, לרוב מכינים ממנו בשר (או דגים). שרידי בעלי חיים לא ראוי לצריכה. עם ה מזון אורגני לחתוליםהבשר הוא לא רק טרי ואיכותי, אלא הוא גם המרכיב המיוצג ביותר.

2. פחות שומן

ה שומנים מן החי הם אחד המרכיבים העיקריים המרכיבים את רוב מותגי הקיבל שניתן למצוא בשוק. עם זאת, חתולים לא צריכים לצרוך יותר מדי ליפידים, שהם מקור אנרגיה עבורם, אחרת הם יעלו במהירות במשקל. אבל אז למה לכלול כל כך הרבה שומן בתזונה שלהם? פשוט בגלל הכוח החזק שלהם טָעִים. עם קרוקטים אורגניים, תהיו בטוחים שתמצאו רק את הכמות החיונית של שומנים לחתול שלכם.

חתול אוכל קערת אוכל
קרדיטים: iStock

3. ללא דגנים

דגנים משמשים לעתים קרובות בהרכב מזון לחתולים. אבל הם לא הכי אוכל לְעַכֵּל שהוא עבור החברים החתוליים שלנו. על מנת להימנע מכל בעיות עיכולמותגים מסוימים של קרוקטים אורגניים מציעים מוצרים ללא דגנים.

4. ללא כימיקלים

חומרים משמרים, צבעים מלאכותיים, GMO או אפילו תוספים כימיים נמצאים באוכל של החתול שלך. לא רק שיש להם ללא ערך תזונתיאבל בנוסף הם כן מְסוּכָּן לבריאות החתול שלך מכיוון שהם יכולים לגרום לפתולוגיות רבות, כולל סרטן.

5. יותר שקיפות

זו עובדה, אתה אוהב לדעת מה יש לך בצלחת. ובכן, תגיד לעצמך שזה אותו דבר עבור החתול שלך! על ידי בחירת קרוקטים אורגניים, לא רק שתדע בדיוק מה הוא אוכל אלא בנוסף תהיה לך הבטחה של מוצר איכותי ומוסמך א.בתו החקלאות האורגנית של משרד החקלאות.

אתה תאהב גם:

5 טיפים לעודד את החתול שלך לאכול

4 טיפים לאחסון נכון של מאכלי המחמד שלכם

הפירות והירקות שאתה יכול לתת לחתול שלך

5 סיבות למה

5 מסמכים חיוניים לבקש לרכישת גור או חתלתול