6 סיבות טובות לאמץ חתול זקן

אימוץ חתלתול הוא חלומם של בעלי חתולים עתידיים רבים. עם הפנים החמודות שלהם, קשה לעמוד בפניהם! עם זאת, יש סיבות מצוינות להעדיף לאמץ חתול בוגר, אפילו כזה שכבר מתקדם מאוד בגילו… גלה אילו!

1. הוא נקי

חתול זקן כבר יודע איך להשתמש בארגז חול ורכש את כל מושגי היגיינה חיוני לחייו של חתול בית. לכן אין סיכון שתצטרך לנקות כל קטן אירועים. טוב, עד שהוא יזדקן באמת…

ואכן, בגיל מתקדם מאוד, חתולים יכולים לפתח א בריחת שתן. אבל תהיו בטוחים, זה לא המקרה עבור כל החתולים הזקנים!

2. יש לו את האופי שלו

חתול מבוגר כבר בנה את שלו אִישִׁיוּת. לכן יהיה קל יותר לבחור חתול בהתאם לבחירתך הרגלי חיים והטמפרמנט שלך. בנוסף, תדע למה לצפות לעתיד. ואכן, ברגע שדמותו של חתול נוצרת, אין סיכון רב שהוא ישתנה.

3. הוא ישן (מאוד) לעתים קרובות

אם אתם מחפשים חתול לְהַרְגִיעַ ומי שמבלה את רוב זמנו בשינה והתכרבלות, בחר בחתול זקן. אכן, חתלתולים הם הרבה יותר נִמרָץ וצריך הרבה יותר תשומת לב.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: sjallenphotography / iStock

עם חתלתולים, אל תדמיינו לנצל את הערבים ואת סופי השבוע שלכם כדי לנמנם!

4. הוא משכיל

גורי חתולים חמודים מאוד, אבל הבעיה היא שהם לא מהססים לעשות זאת להרוס רהיטים או כל דבר שנקרה בדרכם עם הטפרים שלהם (כולל הקרסוליים והידיים). אם אתה לא רוצה להיפרד מהספה החדשה שלך או מהווילונות של סבתא, אמצו חתול כבר בוגר.

5. הוא אסיר תודה

חתול זקן יודע להיות אסיר תודה למי שלקח אותו. אהבה הוא יישא אותך אולי אפילו יהיה חזק יותר מזה של חתלתול שיגדל לצידך.

6. אתה ההזדמנות האחרונה שלו

לאמץ חתול זקן זה לתת קצת אושר לחיה עם חיים קשים ולפעמים אף להציל את חייה. בלעדיך, הוא יכול להרדים או לבלות שנים כלוא בכלוב, לבד ועצוב.

אהבת את המאמר הזה? אתה תאהב גם:

האם אתה צריך לנזוף בחתול שלך כשהוא עושה משהו טיפשי?

התמקד ב-5 שיטות עדינות לטיפול בבעלי חיים