6 רעיונות למתקן מקורה עבור החתול שלך

החתולים שלנו צריכים להרגיש טוב, בין אם בבית ובין אם בחוץ. עם זאת, לא תמיד קל לשחרר אותם בבטחה. לכן חשוב לסדר את ההכרחי במקום לינה שלו כדי שלא יפספסו כלום. הנה כמה רעיונות למתקנים פנימיים לשיפור הנוחות של החתול שלך.

1/ ארגז חול

האסלה של החתול לא בהכרח נעימה במיוחד למראה ולא תמיד אנחנו יודעים היכן למקם אותה. אם החתול שלך אוהב משחקי מחבואים, ארגז חול חבוי ברהיט יכול להתאים לו לחלוטין. כאן זה יכול להיותרהיט שכבר קיים או חדש שתתקינו במיוחד עבורו. זה יכול להיות בצורת עציץ, חושף צמח, או אפילו להזמין את עצמו בתוך ספסל. במציאות, עומדות בפניך מספר אפשרויות!

2/ כרית חלון

אנחנו יודעים את זה: חתולים הם באמת סקרנים! לפיכך, התקנת פינה נוחה המודבקת לחלון משמחת יותר מאחד. הודות לכך, החתול שלך יהיה רגוע ובמקום הנכון להתפעל ממה שקורה בחוץ.

3/ ערסל המוקדש לחתולים

כולנו מכירים ערסלים. עם זאת, ערסלים לחתולים, קצת פחות! במציאות, זה אותו עיקרון כמו אצלנו, אבל קטן יותר. כך, אפשר להתקין אותו בגובה, אבל גם מתחת לרהיט שמשאיר מספיק מקום לחתול. הודות לכך, הוא יכול להיות שקט מחוץ לטווח הראייה, או לשלוט בחדר.

4/ קורס קיר לחתולים

זה ידוע: רוב החתולים צריכים להתאמץ בקביעות רבה. עם זאת, בדירה או בבית, זה לא תמיד מובן מאליו תעסיק את החיה שלך מספיק. אז איך חוסכים במקום? חן להתקנות קירהחתול יכול לקפוץ, להתחבא ולרוץ במקום שתוכנן במיוחד עבורו.

5/ פוסטי גירוד ממוקמים אסטרטגית

עמודי הגירוד הם חיוניים לחתולים! ואכן, אם אינכם רוצים למצוא את הספה שלכם, הקירות או הרהיטים שלכם מרוטים, חיוני לבחור בקפידה את עץ החתול שלכם. כך, תוכלו להתקין אותם במקומות אסטרטגיים שונים כמו סביב רהיט, על קיר, בגובה פינה או אפילו למרגלות הספה שלכם. יתר על כן, אם החתול שלך רגיל להתגרד איפשהו, אתה יכול למקם א פוסט גירוד באותו מקום.

6/ רווחים בצמחים כדי שהחתול יוכל להסתובב

יש חתולים שמאוד אוהבים את הטבע. לכן פינת צמחים קטנה לא תזיק להם. בנוסף, צמחים יוצרים מרחב מרגיע ומרענן לבעלי חיים. אז אל תהססו להתחיל בהתקנה זו! עם זאת, הקפד לארגן את המקום הזה עם צמחים לא רעילים.

ואתה, איזה אביזרי פנים עשית לחתול שלך? ענו לנו בתגובות!

החתול שלי ישן עליי, זה דבר טוב?

16 תמונות כדי להבין את זה טוב יותר